Besteto

Profil agentury

Jsme banda markeťáků, kteří pomohou vašemu e-shopu vydělávat víc. Postaráme se o PPC, SEO, vyhledávače zboží a ušetříme vám spoustu času i vrásek. S námi vždycky víte, co jsme pro váš e-shop udělali - jasná čísla, která nemlží. Neskrýváme se za cizí slova a složité marketingové výrazy. Jednáme férově a na rovinu.

Certifikovaní odborníci

Filip Vašíček
Jakub Rozsypal
Patrick Axmann

Kontakty

Lukáš Kenja, ředitel agentury
+420 773 661 157
lukas.kenja@besteto.cz
www.besteto.cz/vyhledavace-zbozi

Brněnské Besteto se o klientské e-shopy stará pečlivě a dravě. Zástupci Besteta rozšiřují obzory e-shopařů a marketérů na různých marketingových událostech, které pravidelně navštěvují. S jejich Martinem Čtvrtníčkem děláme pravidelnou marketingovou poradnu na Mergado TV.

Rozhovor s odborníkem: Martin Čtvrtníček o používání aplikace Seznam Index Checker

Mergadova aplikace Seznam Index Checker vám pomůže mít přehled o zaindexovaných stránkách na Seznamu. Je vhodná nejen pro e-shopy, ale využijete ji i pro další stránky, jako například blog. O praktickém využití Seznam Index Checkeru jsme si povídali s Martinem Čtvrtníčkem z agentury Besteto.

09.11.2017
Ozvěny MergadoFestu - přednáška Adama Funioka

To, že se obsah prvního MergadoFestu netýkal pouze Mergada samotného, potvrdila například přednáška Adama Funioka. Digital Marketing Specialist společnosti Notino nám ze svých bohatých zkušeností pověděl, jaké jsou rozdíly mezi zahraničními online trhy vůči Česku či jak se liší prodej elektroniky a health&beauty products. Odpovědi na tyto otázky a další Adamovy postřehy ze světa ecommerce vám přinášíme v dnešním videu.

08.11.2017
Agentuře byla certifikace udělena 01.03.2013