Instinct Agency

Profil agentury

Jsme pražská digitální agentura pro klienty, kteří chtějí know-how, zkušenost a názor. Algoritmickou přesnost v naší práci propojujeme s lidským přístupem. Jsme parťáci při budování online projektů. Digitální reklamu známe od sklepa po půdu a pomůžeme vám využít všechny skuliny, o kterých vaše konkurence ani netuší.​ Zaměřujeme se na zvyšování prodejů v e-commerce a generování leadů, proto mezi naše dlouhodobé klienty patří e-shopy, výrobci spotřebních produktů i průmyslových řešení a poskytovatelé B2C i B2B služeb.

Co umíme?

Nejčastějším problémem marketingu e-shopů je jeho nesoustředěnost a volba nesprávných metod. Vytvořili jsme proto soubor postupů vhodných pro malé a střední e-shopy, které už v řádu týdnů pomáhají škálování zisků.

Optimalizaci vašich reklamních kampaní zakládáme na velmi pečlivě nastavené webové analytice a také na nejpodrobnějších analýzách klíčových slov na českém trhu. Cílem vašich ‚PPCček‘ je nalézt uživatele s největším potenciálem nakoupit a k nákupu je dovést – za co nejlepší cenu. Vaše konkurence přitom většinou vytváří univerzální kampaně stylem ‚všechno všude‘ a ‚něco se chytí‘. My stavíme reklamní kampaně na Google, Seznamu, Facebooku či Instagramu tak, aby maximálně zohledňovaly logiků marží, konkurenčnost i způsob rozhodování zákazníka.

Zároveň využíváme reklamní platformy typu Yandex, Bing, LinkedIn, Pinterest či Snapchat, které pomohou zasáhnout cílové skupiny, se kterými by bylo v klasických kanálech obtížné či drahé komunikovat. Stavíme cesty od uživatelů k nákupům.

Certifikovaní odborníci

Jan Křelina

Kontakty

instinct.agency

00420 605 044 365

martin@instinct.ag

Agentuře byla certifikace udělena 23.10.2020