jirischaffer.cz

Agentura byla certifikována dne 22. 01. 2024

Profil agentury

Již déle než 7 let se soustředím primárně na PPC reklamu na Googlu a Seznamu. Ziskové kampaně spravuji pro úplně běžné, férové firmy, které mají skvělé produkty a služby, jen o nich prostě nečtete ve Forbesu. Razím moto, že: “nemusíte být lovebrand, aby se vám reklama na internetu vyplatila”.  Více informací najdete na mém webu.

Co umím

Skrz výkonnostní marketing na Googlu a Seznamu vám přivedu vyšší tržby a více zákazníků. Starám se o kampaně jak známějším firmám, jako jsou Maxima Reality nebo Vodafone Nápad Roku, tak hlavně těm méně známým značkám, kupříkladu český výrobce povlečení Marieli.cz, nebo skvělá, rodinná firma vyrábějící pivovary 3+K Kraus.

Jako jeden z mála českých freelancerů jsem také Google PartneremCertifikovaným specialistou Sklik, což mi umožňuje testovat a zavádět nové funkce reklamních systémů jako první a získat tak pro vás náskok před konkurencí. Krom toho mám také přímý kontakt na konzultanty Googlu a Seznamu.

Svůj přístup k práci a některé tipy a triky ze zákulisí PPC reklamy sdílím v případových studiích:

🖋 43% nárůst tržeb první měsíc po přebrání účtu

🖋 PPC pro tradiční, rodinnou firmu, která je lídrem svého trhu

Znalosti pravidelně čerpám na nejrůznějších školeních, workshopech a přednáškách, ale také své zkušenosti pravidelně sdílím s PPC komunitou. Poslechnout si můžete například Podcast o PPC na volné noze nebo můj kurz na Digisemestru o PPC reklamě ve vyhledávání.

PPC podcast na volné noze s Jirkou Schafferem

Certifikovaní specialisté

Kontakt

www.jirischaffer.cz
info@jirischaffer.cz
+420 732 533 680