Petra Mikulášková

Profil specialistky

Mám ráda vše spojené s e-shopy a je to práce, v níž jsem se po své pedagogické praxi "skutečně našla". Kromě svých vlastních e-shopů se starám jako marketingový konzultant či jako administrátor o e-shopy svých klientů. Věnuji se dozorové činností v marketingu a také kompletnímu nastavení technických řešení e-shopů. Z marketingu se věnuji srovnávačům zboží, Google nákupům a produktových kampaním na Skliku. I proto hodně pracuji s aplikací Mergado, bez níž prostě některé kroky realizovat nejde. Mimo jiné miluji webovou analytiku a práci s Google Analytics včetně jeho nastavování. Mám přesah i do jiných on-line aktivit. Jsem autorkou publikace Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod (2012, aktualizace 2015) a on-line vzdělávacích materiálu pro majitele e-shopů (nejznámější 99 tipů pro e-shopy). Mou životní filozofií je věta "Kdo nechce, hledá důvody, kdo chce, hledá způsoby."

Kontakty

Petra Mikulášková
732 902 340
petra@petramikulaskova.cz
www.petramikulaskova.cz

Petra Mikulášková je freelance specialistka na zbožáky. Své bohaté zkušenosti z e-commerce předává prostřednictvím přednášek a tvorbou vzdělávacích materiálů. Pokud jste žízniví po inspiraci, načerpejte ji v rozhovorech, které jsme s Petrou pořídili.

Rozhovor s odborníkem: Petra Mikulášková

Certifikaci pro specialisty Heureky, kterou srovnávač nedávno zavedl, vede od začátku Petra Mikulášková. V rozhovoru se s námi podělila o zkušenosti ze školení i zákulisí jeho přípravy. 

30.11.2016
Agentuře byla certifikace udělena 03.03.2016