Petra Mikulášková

Profil specialistky

Mám mnohaleté zkušenosti s vedením vlastního e-shopu, které už několik let využívám jako konzultantka pro internetové obchody. Specializuji se na zbožové srovnávače a o své vědomosti jsem se podělila v bestselleru Jak vytvořit úspěšný a výdělečný internetový obchod a v řadě úspěšných e-booků, jako jsou Heureka od A do Z a Zboží od A do Z.

Jsem také certifikovaným partnerem aplikace Mergado, a proto se můžete spolehnout, že ji ovládám opravdu dokonale. A pomůžu ji co nejlépe využít i vám!

Kromě toho jsem partnerem srovnávačů Heureka.cz a Zboží.cz a mám certifikáty pro Google Analytics i biddovací automat Bidding Fox. Pomůžu vám tak s kompletním nastavením zbožových vyhledávačů od jejich napojení a nastavení přes optimalizaci feedů a bidding až po práci s Google Analytics a audity. A vaše konverze i tržby porostou!

Kontakty

Petra Mikulášková
732 902 340
petra@petramikulaskova.cz
www.petramikulaskova.cz

Petra Mikulášková je freelance specialistka na zbožáky. Své bohaté zkušenosti z e-commerce předává prostřednictvím přednášek a tvorbou vzdělávacích materiálů. Pokud jste žízniví po inspiraci, načerpejte ji v rozhovorech, které jsme s Petrou pořídili.

Rozhovor s odborníkem: Petra Mikulášková

Certifikaci pro specialisty Heureky, kterou srovnávač nedávno zavedl, vede od začátku Petra Mikulášková. V rozhovoru se s námi podělila o zkušenosti ze školení i zákulisí jeho přípravy. 

30.11.2016
Agentuře byla certifikace udělena 03.03.2016