RobertNemec.com

 

Profil agentury

Jsme full-servisová digitální agentura, která Vám pomáhá vydělávat už od roku 2001. Bez výjimek. Zvyšování výkonnosti internetové reklamy je naším posláním i koníčkem.
Co děláme a v čem můžeme pomoci?

Excelujeme internetovém marketingu – v optimalizaci pro vyhledávače, emailingu, zvyšování konverzí, PPC kampaních a optimalizaci pro zbožové srovnávače. Protože kampaně dosahují nejlepších výsledků, jsou-li sjednocené napříč všemi kanály, staráme se o naše klienty full-servisovým přístupem.
Jaké kanály pro Vás mají smysl určíme pomocí vlastního modelu chování zákazníků IRDA, který do detailu vysvětluje, jak lidé vnímají reklamu v jednotlivých nákupních fázích. Především ale říká, jak je oslovit tak, aby slyšeli.

Optimalizaci pro zbožové srovnávače se věnujeme od roku 2012. Každou investici pečlivě zvažujeme a vyhodnocujeme podle Vašeho zisku. Díky pravidelné analýze dat nic nenecháváme náhodě.
Zajímá Vás, kolik Vám optimalizace srovnávačů může vydělat? Zavolejte nám a zeptejte se.
Cena optimalizace zbožových srovnávačů u nás začíná na 8 000 Kč za měsíc.

Certifikovaní odborníci

Pavla Tučková

Stálice marketingového vesmíru - agentura RobertNemec.com - toho umí nabídnout opravdu hodně. Pusťte si rozhovor a posuďte sami.

Rozhovor: S Ludmilou Navrátilovou o školení zbožáků i oblibě Google Nákupů

Rozhovorem s Lídou Navrátilovou z agentury RobertNemec.com pokračujeme v seriálu povídání s našimi certifikovanými specialisty. A o čem bude řeč? Zejména o rozdílech mezi zbožáky a PPCčky z různých úhlů. 

17.07.2017
Pan Mergado si povídal s Martinem Šimkem, ilustrace

S Martinem Šimkem jsme si povídali o marketingu pro e-shopy. Bylo to tak napínavé, že ani sličná obsluha a výborná káva nedokázaly přebít silný zážitek z Martinova povídání. Řeč přišla na SEO, obchodní účinnost i marketing jako funkční celek.

18.11.2014
Agentuře byla certifikace udělena 12.05.2014