Biano představuje novou funkci Biano Star. Zvýší vaše prodeje pomocí recenzí

Recenze jsou podstatnou částí rozhodovacího procesu. Kromě toho, že e-shopům poskytují zpětnou vazbu, pomáhají také budovat jejich důvěryhodnost. Z tohoto důvodu přišlo Biano s dodatečnou funkcí Biano Star. Pomůže vám zvýšit výkon a zefektivnit optimalizaci e-shopu na tomto specializovaném srovnávači.

Náhled využití funkce Biano Star. Zdroj: biano.cz

Co je Biano Star

 • Funkce umožňuje e-shopům (s aktivním Biano pixelem nebo přes S2S) sbírání referencí od zákazníků na jimi zakoupené zboží i na samotný e-shop.
 • Reference zobrazuje v podobě hvězdiček, komentářů a fotografií. Zobrazují se v Biano Marketplace a recenzovaným produktům zlepšují viditelnost v rámci Biano katalogu.
 • Součástí funkce je možnost získání odznaku spolehlivosti e-shopu. Spolu s celkovým hodnocením se zobrazí v patičce webu e-shopu. Obchod v rámci odznaku získá dynamický link, který automaticky přepočítává hodnocení na základě získaných referencí.

Jak Biano Star naimplementovat

 1. V rámci Biano pixelu musíte rozšířit purchase (nákup) event o dva další atributyuser email a shipping date (pokud není uveden ve feedu).
 2. Musíte rozšířit obchodní podmínky e-shopu, protože začnete zpracovávat e-maily zákazníků. Biano podmínky právně předpřipravilo, stačí je pouze zkopírovat a vložit do obchodních podmínek e-shopu.
 3. K referencím na Bianu budete mít přístup v Shop adminu pod záložkou Biano Star.
 4. Reference se skládají z referencí na produkt a referencí na e-shop. U produktu se hodnotí podle počtu hvězdiček, a také možnost přidat komentář a fotografie produktů. U e-shopu se hodnotí opět podle počtu hvězdiček, komunikace e-shopu, dodání a poměru ceny a kvality.
 5. Biano odznak najdete po implementaci v Shop adminu, kde stačí zkopírovat předpřipravený link a vložit do patičky e-shopu.
 6. Všechna data budete mít k dispozici ve formě komplexní analýzy v Shop adminu a CSV dokumentu ke stažení.

Implementaci funkce Biano Star vám detailně představí tento PDF průvodce.

Vzhled produktů na Bianu v detailu produktu po implementaci funkce Biano Star. Zdroj: biano.cz

Inzerujte na Bianu pomocí Mergada

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Biana.

 • Mergado nabízí kompletní podporu všech 6 Biano formátů.
 • Pro všechny domény nabízíme Audit feedu a našeptáváme automaticky strom kategorií.    
 • Náš nástroj také podporuje službu Biano pixel. Používáte či pro inzerci na Bianu chcete používat některé e-shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí Mergado Packu.

 

Začněte používat funkci Biano Star. Je dostupná ve všech zemích, kde Biano působí. Zobrazením recenzí včetně fotografií produktů v autentickém prostředí zvyšuje důvěryhodnost vašeho e-shopu na trhu a pomáhá přilákat nové zákazníky.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte blíže Biano novinky v rozhovoru s Paulínou Palíkovou

Jako mediální partneři jsme letošní ShopCamp využili naplno. Pro Mergado TV jsme natočili sérii zajímavých rozhovorů a dnes vám přinášíme další z nich. Se specialistkou Paulínou Palíkovou jsme si popovídali o nových funkcích v srovnávači Biano.

23.09.2021
Prodávejte zboží pro udržitelné bydlení pomocí nové kategorie Biano EKO

Nabízíte ekologické a udržitelné produkty v sekci Home & Decor? Upozorněte na ně snáze prostřednictvím specializovaného srovnávače Biano. 22. dubna 2021 představil novou kategorii, která nabízí ekologičtější varianty produktů, inspiraci, informace a tipy o udržitelném životním stylu.

29.04.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocí Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na srovnávači Biano přizpůsobit zobrazování produktů na základě preferencí zákazníka? Zvládnete to pomocí remarketingové služby Biano Pixel a similarity funkce Biano Button. Na požadované výsledky dosáhnete pouze správnou implementací.

13.04.2021

Přidat komentář