Biano představuje novou funkci Biano Star. Zvýší vaše prodeje pomocí recenzí

Článek zveřejněn 16.09.2021

Recenze jsou podstatnou částí rozhodovacího procesu. Kromě toho, že e-shopům poskytují zpětnou vazbu, pomáhají také budovat jejich důvěryhodnost. Z tohoto důvodu přišlo Biano s dodatečnou funkcí Biano Star. Pomůže vám zvýšit výkon a zefektivnit optimalizaci e-shopu na tomto specializovaném srovnávači.

Náhled využití funkce Biano Star. Zdroj: biano.cz

Co je Biano Star

 • Funkce umožňuje e-shopům (s aktivním Biano pixelem nebo přes S2S) sbírání referencí od zákazníků na jimi zakoupené zboží i na samotný e-shop.
 • Reference zobrazuje v podobě hvězdiček, komentářů a fotografií. Zobrazují se v Biano Marketplace a recenzovaným produktům zlepšují viditelnost v rámci Biano katalogu.
 • Součástí funkce je možnost získání odznaku spolehlivosti e-shopu. Spolu s celkovým hodnocením se zobrazí v patičce webu e-shopu. Obchod v rámci odznaku získá dynamický link, který automaticky přepočítává hodnocení na základě získaných referencí.

Jak Biano Star naimplementovat

 1. V rámci Biano pixelu musíte rozšířit purchase (nákup) event o dva další atributyuser email a shipping date (pokud není uveden ve feedu).
 2. Musíte rozšířit obchodní podmínky e-shopu, protože začnete zpracovávat e-maily zákazníků. Biano podmínky právně předpřipravilo, stačí je pouze zkopírovat a vložit do obchodních podmínek e-shopu.
 3. K referencím na Bianu budete mít přístup v Shop adminu pod záložkou Biano Star.
 4. Reference se skládají z referencí na produkt a referencí na e-shop. U produktu se hodnotí podle počtu hvězdiček, a také možnost přidat komentář a fotografie produktů. U e-shopu se hodnotí opět podle počtu hvězdiček, komunikace e-shopu, dodání a poměru ceny a kvality.
 5. Biano odznak najdete po implementaci v Shop adminu, kde stačí zkopírovat předpřipravený link a vložit do patičky e-shopu.
 6. Všechna data budete mít k dispozici ve formě komplexní analýzy v Shop adminu a CSV dokumentu ke stažení.

Implementaci funkce Biano Star vám detailně představí tento PDF průvodce.

Vzhled produktů na Bianu v detailu produktu po implementaci funkce Biano Star. Zdroj: biano.cz

Inzerujte na Bianu pomocí Mergada

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Biana.

 • Mergado nabízí kompletní podporu všech 6 Biano formátů.
 • Pro všechny domény nabízíme Audit feedu a našeptáváme automaticky strom kategorií.    
 • Náš nástroj také podporuje službu Biano pixel. Používáte či pro inzerci na Bianu chcete používat některé e-shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí Mergado Packu.

 

Začněte používat funkci Biano Star. Je dostupná ve všech zemích, kde Biano působí. Zobrazením recenzí včetně fotografií produktů v autentickém prostředí zvyšuje důvěryhodnost vašeho e-shopu na trhu a pomáhá přilákat nové zákazníky.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack pro WooCommerce vám nově pomůže sbírat recenze pro Biano Star

Mnoho uživatelů se při online nákupech bojí pořizovat nábytek naslepo. Když si ho nemohou prohlédnout na vlastní oči, často jim ve výběru pomáhají recenze ostatních zákazníků. Právě takovou funkci v roce 2021 představil specializovaný srovnávač Biano.

29.03.2022
Které srovnávače zboží zvednou prodeje vašeho e-shopu

Zbožové srovnávače a vyhledávače jsou dlouhodobě efektivním nástrojem inzerce. Najdete mezi nimi několik univerzálních pro začátečníky i pokročilé prodejce. Ale i takové, které zatím neznáte, a přitom vám budou umět přivést nové zákazníky. Zorientujete se v nich pomocí Mergado průvodce.

22.10.2021

Přidat komentář