Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

Kdy: 9. 9. 2021 od 15:00 (14:40)

Kde: Už nejsme Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

FB událost: Mergado MeetUp Brno

Program pro české marketéry i pro podnikání v Německu

V několika půlhodinových vstupech vás specialisté z řad Mergada a jeho partnerů provedou nejdůležitějšími aktualitami z práce jejich firem. Celá akce je zdarma, ale budeme rádi, když nákupem kávy či dalších nápojů podpoříte podnik, ve kterém se MeetUp koná.

Naučte se, jak fungují online tržiště, jak mohou urychlit prodej ve vaší multikanálové strategii a co všechno můžete udělat pro zvýšení vašeho prodeje. Miroslava z Kaufland.de vám představí svůj názor na dokonalou multikanálovou strategii a ukáže vám tipy a triky pro online tržiště. A samozřejmě budete mít prostor na individuální otázky. Ujistěte se, že si tuto masterclass nenecháte ujít.

Produktové obrázky jsou obvykle to první, co zákazníky zaujme (hned po ceně:)). Proto byste měli věnovat zvýšenou pozornost tomu, v jakém stavu jsou. Pomalé načítání či nízká kvalita dokážou odradit. Vodoznaky v obrázcích nemají co dělat. Srovnávače vyžadují specifický formát přesně na míru. Přijďte se dozvědět, které chyby nejčastěji trápí e-shopy v ČR. Analyzovali jsme data z tisíců e-shopů, a tak budete přesně vědět, čemu se vyvarovat. Společně si také ukážeme, jak s pomocí aplikací Audit obrázků a Feed Image Editoru efektivně odhalit a vyřešit tyto problémy na pár kliknutí.

V této přednášce vám Vláďa s Domčou představí spolupráci Rigoro a Pricing Foxu. Společně shrnou doporučení a tipy týkající se implementace automatického pricingu do vašeho e-shopu. Ukážou, jak vám Liška pomůže a představí její nové funkce.

Naši vývojáři pravidelně přichází s novými verzemi Mergada, které krom oprav zjištěných chyb často přináší i vylepšení a nové vychytávky, které stojí za to znát. V krátké ukázce pár těch nejzajímavějších představím.

.

Účast na Mergado MeetUpu vyžaduje splnění následujících podmínek:

  1. Povinnost nosit respirátor či nanoroušku.
  2. Prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů (certifikát o dokončeném očkování, test s negativním výsledkem (RT-PCR test ne starší než 7 dnů, antigenní test ne starší než 72 hodin),  prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

 

Přijďte posunout své znalosti před nastávající vánoční sezónou. Velice se těšíme na všechny staré známé i nové tváře.

 

Mohlo by vás zajímat:

Co přinesl rok 2020 v Mergadu

Jak Mergado zvládlo náročné výzvy roku 2020? Podívali jsme na uplynulých dvanáct měsíců a shrnuli vše, co se nám podařilo společně dosáhnout. Mrkněte se na přehled důležitých momentů, letošních novinek a splněných cílů.

17.12.2020
Sedmý ročník ShopCampu chystá dvojitou dávku vzdělávání

Tradiční zářijová událost ShopCamp tento rok nabídne rovnou dvě formy konference. E-shopařům a marketérům, kteří se akce nezúčastní v Praze, poskytne online verzi přednášek i poradenství. Seznamte se s programem ShopCampu, který tento rok navštívíte i z pohodlí domova či kanceláře.

25.08.2020
Vytvořte si nové pracovní zvyky a zefektivněte si home office

Na několikatýdenní home office se dopředu připravit nedá. Vzdálenost však společně překonáváme novými nápady a zlepšováky. A odloučení nás díky tomu jako tým ještě víc spojilo. Inspirujte se, jak si v online režimu vytvořit pohodovou a produktivní atmosféru.

15.04.2020

Komentáře

Dobrý den,
budou přednášky nahrávány?

Díky.

M

Michal/Úterý, 31. Srpen 2021 - 8:48

Dobrý den,

přednášky tentokrát nahrávat neplánujeme. Jedná se vám o informace z nějaké konkrétní z nich? Např. přednášku o produktových obrázcích můžete v trochu rozsáhlejší podobě vidět 2. 9. v Praze na Shopcampu.

Přeji pěkný den

Lukáš

Lukáš Horák (admin)/Úterý, 31. Srpen 2021 - 9:45

Zajímá mne přednáška - online tržiště.

Michal/Úterý, 31. Srpen 2021 - 10:48

Michale, přednáška Miroslavy Birešové proběhne pouze pro účastníky MeetUpu. Děkuji za pochopení.

Lukáš

Lukáš Horák (admin)/Středa, 1. Září 2021 - 12:40

Přidat komentář