Pricing Fox

S aplikací Pricing Fox si účinně zautomatizujete cenotvorbu na e-shopu a zbavíte se nutnosti ručního přeceňování zboží. Appka nastavuje ceny na základě preferovaných kritérií, které jsou nejvýhodnější pro konkrétní sortiment a byznys. Funguje na principu nastavených pravidel v Mergadu, které se aplikují na hromadné výběry produktů. Ceny si tak změníte pomocí širokých možností zaokrouhlování a přizpůsobení se levnějším či dražším konkurentům.

Díky Pricing Foxu se dostanete na vyšší příčky na zbožácích a ohlídáte si ceny podle pohybu cen dalších e-shopů. Buďte v kontaktu s nejaktuálnějšími novinkami o pricingové appce prostřednictvím této rubriky.

Odborné články o aplikaci Pricing Fox:

Zlepšete cenovou politiku e-shopu s trojicí pricingových aplikací z Mergado Store

Pokud se na e-shopu chcete vyhnout pracné manuální cenotvorbě, běžte na Mergado Store, který nabízí rovnou tři aplikace na přeceňování produktů. Zajímá vás, která z nich je pro váš sortiment a specifické obchodní priority nejvhodnější? Pokračujte ve čtení a vyberte si toho pravého pricingového favorita.

10.09.2020
Pricing Fox rozbíhá nové funkce a speciální červencovou akci

Appka Pricing Fox se s příchodem prázdnin posunula o kus vpřed díky balíku nových funkcionalit pro efektivnější cenotvorbu. Pokud s e-shopem právě začínáte řešit přeceňování produktů, potěší vás i její výhodná nabídka aplikace. Přečtěte si, co všechno vám přinese léto s lišáky.

13.07.2020