Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Článek zveřejněn 30.08.2021

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

Kdy: 9. 9. 2021 od 15:00 (14:40)

Kde: Už nejsme Atlas, Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

FB událost: Mergado MeetUp Brno

Program pro české marketéry i pro podnikání v Německu

V několika půlhodinových vstupech vás specialisté z řad Mergada a jeho partnerů provedou nejdůležitějšími aktualitami z práce jejich firem. Celá akce je zdarma, ale budeme rádi, když nákupem kávy či dalších nápojů podpoříte podnik, ve kterém se MeetUp koná.

Naučte se, jak fungují online tržiště, jak mohou urychlit prodej ve vaší multikanálové strategii a co všechno můžete udělat pro zvýšení vašeho prodeje. Miroslava z Kaufland.de vám představí svůj názor na dokonalou multikanálovou strategii a ukáže vám tipy a triky pro online tržiště. A samozřejmě budete mít prostor na individuální otázky. Ujistěte se, že si tuto masterclass nenecháte ujít.

Produktové obrázky jsou obvykle to první, co zákazníky zaujme (hned po ceně:)). Proto byste měli věnovat zvýšenou pozornost tomu, v jakém stavu jsou. Pomalé načítání či nízká kvalita dokážou odradit. Vodoznaky v obrázcích nemají co dělat. Srovnávače vyžadují specifický formát přesně na míru. Přijďte se dozvědět, které chyby nejčastěji trápí e-shopy v ČR. Analyzovali jsme data z tisíců e-shopů, a tak budete přesně vědět, čemu se vyvarovat. Společně si také ukážeme, jak s pomocí aplikací Audit obrázků a Feed Image Editoru efektivně odhalit a vyřešit tyto problémy na pár kliknutí.

V této přednášce vám Vláďa s Domčou představí spolupráci Rigoro a Pricing Foxu. Společně shrnou doporučení a tipy týkající se implementace automatického pricingu do vašeho e-shopu. Ukážou, jak vám Liška pomůže a představí její nové funkce.

Naši vývojáři pravidelně přichází s novými verzemi Mergada, které krom oprav zjištěných chyb často přináší i vylepšení a nové vychytávky, které stojí za to znát. V krátké ukázce pár těch nejzajímavějších představím.

.

Účast na Mergado MeetUpu vyžaduje splnění následujících podmínek:

  1. Povinnost nosit respirátor či nanoroušku.
  2. Prokázání bezinfekčnosti jedním z následujících způsobů (certifikát o dokončeném očkování, test s negativním výsledkem (RT-PCR test ne starší než 7 dnů, antigenní test ne starší než 72 hodin),  prodělání nemoci v posledních 180 dnech.

 

Přijďte posunout své znalosti před nastávající vánoční sezónou. Velice se těšíme na všechny staré známé i nové tváře.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022

Komentáře

Dobrý den,
budou přednášky nahrávány?

Díky.

M

Michal/Úterý, 31. Srpen 2021 - 8:48

Dobrý den,

přednášky tentokrát nahrávat neplánujeme. Jedná se vám o informace z nějaké konkrétní z nich? Např. přednášku o produktových obrázcích můžete v trochu rozsáhlejší podobě vidět 2. 9. v Praze na Shopcampu.

Přeji pěkný den

Lukáš

Lukáš Horák (admin)/Úterý, 31. Srpen 2021 - 9:45

Zajímá mne přednáška - online tržiště.

Michal/Úterý, 31. Srpen 2021 - 10:48

Michale, přednáška Miroslavy Birešové proběhne pouze pro účastníky MeetUpu. Děkuji za pochopení.

Lukáš

Lukáš Horák (admin)/Středa, 1. Září 2021 - 12:40

Přidat komentář