Setkejte se s e-commerce komunitou na čtvrtém ročníku MergadoFestu

Článek zveřejněn 06.04.2022

Naše vlajková akce je po dvou letech zpět. Čtvrtý ročník MergadoFestu na pěti pódiích nabídne zajímavé workshopy, spíkry z ČR i zahraničí a mnoho jedinečného obsahu. Ať už patříte mezi marketingové profesionály nebo nadšence, dorazte 19. května do brněnského Impact Hubu. Zažijete kombinaci online marketingové konference a uvolněného festivalu.

 

 

Držte krok v online byznysu

MergadoFest bude i letos hostit zajímavé přednášky odborníků, které rozproudí diskuze na mnoho aktuálních témat.

Mezi přednáškami a workshopy budeme mít mnoho příležitostí k networkingu s řečníky a ostatními účastníky. Občerstvení si můžete zakoupit přímo v kavárně Impact Hubu.

Zajímají vás detaily?

Jména všech spíkrů, popisy jednotlivých přednášek a podrobné informace jsme pro vás seřadili na stránce MergadoFest 2022.

Poskládejte si vlastní program

Zajímají vás jednotlivé přednášky? Nebo se chcete zúčastnit workshopů a ponořit hlouběji do online prostředí? Vyberte si, které vstupy MergadoFestu chcete vidět. A nezapomeňte: na akci se z důvodu omezené kapacity musíte zaregistrovat.

Pokud chcete vyniknout na poli e-commerce, určitě využijete nové znalosti i možnost zorientovat se v trendech. Přijeďte nasbírat know-how od marketingových odborníků a zažít příjemný offline den. Vstup na celou konferenci je zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Přihlaste se na MergadoFest 2020. Právě jsme spustili registraci

Období předvánočních kampaní se kvapem blíží a my děláme vše pro to, abyste byli co nejlépe připraveni. K získání užitečných rad a tipů z e-commerce proto pořádáme už čtvrtý ročník MergadoFestu. Proběhne 17. září v Brně a jeho kapacity jsou limitované. Zajistěte si své místo včasným přihlášením. 5. srpna ve 14.00 jsme spustili registraci.

05.08.2020
MergadoFest 20 přinese aktuální trendy v e-commerce

Konference MergadoFest už počtvrté nabídne velkou porci novinek a trendů v e-commerce. Coworkingový prostor Mo-cha v Brně 17. září přivítá spíkry z české a slovenské scény online marketingu. Jak bude vypadat letošní ročník?

30.07.2020
Získejte nové znalosti z pohodlí home officu

Při Online MergadoFestu jsme si otestovali, že školení prostřednictvím konferenčních hovorů jsou funkční alternativou k jejich původním, živým verzím. Proto jsme se po vlně zájmu uživatelů rozhodli přenést školení Mergada a jeho aplikací do online podoby.

23.04.2020

Přidat komentář