Setkejte se s e-commerce komunitou na čtvrtém ročníku MergadoFestu

Článek zveřejněn 06.04.2022

Naše vlajková akce je po dvou letech zpět. Čtvrtý ročník MergadoFestu na pěti pódiích nabídne zajímavé workshopy, spíkry z ČR i zahraničí a mnoho jedinečného obsahu. Ať už patříte mezi marketingové profesionály nebo nadšence, dorazte 19. května do brněnského Impact Hubu. Zažijete kombinaci online marketingové konference a uvolněného festivalu.

 

 

Držte krok v online byznysu

MergadoFest bude i letos hostit zajímavé přednášky odborníků, které rozproudí diskuze na mnoho aktuálních témat.

Mezi přednáškami a workshopy budeme mít mnoho příležitostí k networkingu s řečníky a ostatními účastníky. Občerstvení si můžete zakoupit přímo v kavárně Impact Hubu.

Zajímají vás detaily?

Jména všech spíkrů, popisy jednotlivých přednášek a podrobné informace jsme pro vás seřadili na stránce MergadoFest 2022.

Poskládejte si vlastní program

Zajímají vás jednotlivé přednášky? Nebo se chcete zúčastnit workshopů a ponořit hlouběji do online prostředí? Vyberte si, které vstupy MergadoFestu chcete vidět. A nezapomeňte: na akci se z důvodu omezené kapacity musíte zaregistrovat.

Pokud chcete vyniknout na poli e-commerce, určitě využijete nové znalosti i možnost zorientovat se v trendech. Přijeďte nasbírat know-how od marketingových odborníků a zažít příjemný offline den. Vstup na celou konferenci je zdarma.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022

Přidat komentář