S novým Mergado modulem propojíte e-shopy z OpenCart

Článek zveřejněn 11.04.2019

Po modulech pro platformy PrestaShop, Magento a WooCommerce (Wordpress) vítáme do rodiny Mergado Marketing Packů modul pro systém OpenCart. Díky němu dokážete propojit Mergado s tímto oblíbeným e-shopovým řešením, které nabízí rozsáhlé možnosti dalšího nastavení. S čím vám pomůže jeho aktuální verze? To se dočtete na následujících řádcích.

Představujeme vám modul Mergado Marketing Pack pro OpenCart

Co je OpenCart

Systém OpenCart je open-source řešení s rozsáhlými možnostmi pro online marketing. Jejím uživatelům nabízí množství rozšíření o užitečné funcionality, mnoho designových šablon a přehledně vypracovanou dokumentaci.

Co umí Mergado modul pro OpenCart

První verze Mergado Marketing Packu pro OpenCart umí vygenerovat Mergado Product XML feed. Je to univerzální datový formát, který v Mergadu snadno změníte na feed pro libovolný zbožový srovnávač. Díky tomu dokážete vytvářet exporty pro Heureku, Zboží.cz, Google Nákupy, Glami, Facebook a další inzertní kanály. Modul podporuje více jazyků a měn. Vedle toho umí logovat jednotlivé provedené akce, což usnadňuje technickou podporu při potížích.

Náhled administrace modulu pro OpenCart.

Jak si modul nainstalujete

Modul si stáhněte na tomto odkazu. Kompletní postup jeho instalace najdete ve videu níže:

Jaké funkcionality modulu chystáme dál

V dalších verzích plánujeme přidat nové funkce jako např. možnost exportu statistického feedu a feedu s kategoriemi pro Mergado, podporu multistore či spuštění postupného generování velkých feedů.

 

Co na modul pro OpenCart říkáte? Vaše zpětná vazba nás zajímá. Podělte se o vaše názory na našem diskuzním fóru.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník.

09.09.2021
Kolik recenzí můžete naráz sbírat s Mergado Packem?

Produktové recenze jsou jedním z klíčových kritérií při nákupním rozhodování. S Mergado Packem pro PrestaShop a WooCommerce je posbíráte hned pro pět známých srovnávačů zboží a marketingových služeb, jakými jsou GLAMI TOP či Heureka Ověřeno zákazníky.

25.08.2021
Seznamte se s podporou WebP pro WordPress. Co přinese vašemu feedu?

Vydání třetí verze Mergado Packu je velkým milníkem pro nástroj i jeho uživatele. Za pozornost stojí i další tip z dílny páčku a potěší hlavně e-shopárov, kteří využívají WordPress s WooCommerce. Objevte s námi podporu WebP - datově úspornou alternativu ke klasickým formátem obrázků.

17.08.2021

Komentáře

Pěkné video Vážený tvůrčí týme :-)

Dobrá práce.

Samotného mne překvapilo, jak je komunita uživatelů OpenCart početná. A to i u nás. Nechť jí tedy modul dobře slouží.

Michal Janík (admin)/Neděle, 14. Duben 2019 - 23:27

Přidat komentář