Další služby

Mergado kolem sebe sdružuje další služby a platformy, které vám s inzercí na zbožových srovnávačích (ale i jiných reklamních systémech) pomohou. Vyzkoušejte je!

Aplikace

Rozšiřte možnosti Mergada o nové nástroje, které mu pomůžou zvýšit užitek pro Váš e-shop. Ať už je to nástroj na úpravu obrázků pro Vaši facebookovou reklamu, automatický bidding, analýzu dat, řízení cenové politiky či další, využít můžete všechny. Navíc si je nejdříve můžete vyzkoušet zdarma, než zjistíte, zda Vám opravdu pomáhají. Navštivte Mergado Store a vybírejte.                           

Více informací

Moduly pro Shopsystémy

Propojte svůj e-shop se světem online marketingu pomocí bezplatných modulů Mergado Pack pro OpenCart, PrestaShop a WooCommerce. Mergado Pack je bezplatný nástroj, který usnadňuje správu online marketingu díky generování univerzálního feedu nebo implementovanému měření konverzí. Pomůže vám vytvářet lepší datové XML soubory a integrovat služby jako je Facebook Pixel, Glami piXel, měření konverzí pro Heureku a další.

Více informací

Servis pro tvůrce e-shopů

Jste tvůrce e-shopů a hledáte jednoduchý způsob, jak umožnit svým klientům využívat různé vyhledávače zboží bez sledování neustálých změn ve specifikacích XML feedů? Máme pro Vás řešení - Mergadův nabídkový XML. Stačí, když naučíte svůj shopsystém podporovat jeden Mergadův XML formát a Mergado zajistí konverzi do desítek reklamních systémů. Navštivte Mergadův servis pro tvůrce e-shopů a zjistěte víc.

Více informací

Platforma pro vývojáře

Jste vývojář aplikací? Využijte spolupráci s panem Mergado! Umožní Vám aplikace nejen vytvářet, ale i prodávat
Navštivte Mergadův servis pro tvůrce e-shopů a využijte svůj potenciál naplno!

Více informací