Otevřete snadno váš další zdroj příjmů na pár kliknutí

Dostaňte snadno své produktové nabídky na nejoblíbenější nákupní platformy současnosti. S Mergadem vytvoříte ziskovou inzerci pro marketplaces sami bez nutnosti zaměstnávat programátora.

Marketplaces, nebo také online tržiště, jsou platformy, které sdružují zboží prodejců s e‑shopy i bez nich. Tyto digitální výkladní skříně fungují na bázi zprostředkování prodejů, ze kterých jim obchodníci platí poplatek. V současnosti na nich probíhá více online objednávek než na kanálech jako srovnávače zboží či sociální média a tento trend do budoucna bude ještě narůstat. Marketplaces také velmi nabývají na oblibě zákazníků, protože zde najdou největší výběr zboží na jednom místě.

Důvody, proč využívat marketplaces

Výhody pro prodejce

Zasáhnete tisíce potenciálních zákazníků rovnou ve finální verzi nákupu. Tento nový zdroj příjmů otevřete rychle a za pomoci nízkých investic. Marketplaces o zákaznících sbírají velké množství dat, se kterými lépe personalizujete inzerci. Před expanzí do nového regionu se na marketplaces snadno porovnáte s lokální konkurencí.

Výhody pro nakupující

Snadno si zde porovnají ceny produktů. Recenze a hodnocení potvrzují, že marketplaces jsou důvěryhodné a bezpečné pro nákupy. Nabízejí kvalitní personalizaci a pohodlný nákupní proces. Zákazníci všechno zboží nakoupí na jednom místě.

Využijte aplikaci Mergado Marketplaces

Umožňuje pravidelnou synchronizaci dostupnosti každých 15 minut. Rychle a snadno s ní zalistujete produkty. Platíte za ni jednotnou cenu na e‑shop bez ohledu na počet produktů. Vše pohodlně nastavíte v intuitivním uživatelském rozhraní Mergada. 

Napojení na 650+ platforem

Napojte se na nové kanály a ukažte své produkty potenciálním zákazníkům. Díky převodníkům formátů je expanze na jakýkoli zbožový srovnávač či marketplace otázka jen pár kliků.

Vyzkoušejte Mergado zdarma

Dejte šanci hromadné úpravě produktových dat. Prvních 30 dnů používání Mergada máte zdarma. Ale pozor: pravděpodobně se už nikdy nebudete chtít vrátit k ručním úpravám.

Jsme oborový standard

7000 +

uživatelů

21 +

zemí

650 +

napojení

capterra mergado badge

Mohlo by vás zajímat

Případové studie

Poznejte tradiční i netradiční využití Mergada. Přečtěte si případové studie sepsané od profesionálů, kteří pracují s Mergadem.

Nápověda

Zajímá vás, jak Mergado funguje? Sepsali jsme pro vás podrobnou nápovědu plnou užitečných návodů. 

Fórum

Nenašli jste odpověď na svoji otázku? Prozkoumejte celé naše fórum či v něm rovnou položte otázku v sekci Poradna.