Mergado má modul pro WooCommerce!

Článek zveřejněn 06. 10. 2017
| 1 minuta čtení

Spolu s vývojáři pracujeme na propojení Mergada s často používanými e‑shopovými platformami. Vedle modulu pro PrestaShopOpencart máme nově i marketingový modul pro WooCommerce (Wordpress). Pojďme si ho představit.

Co modul umí? 

První verze Mergado Marketing Packu pro WooCommerce zvládne generovat Mergado Product XML feed, tedy univerzální datový formát, který snadno v Mergadu změníte na feed pro libovolný zbožový srovnávač. Můžete tak lehce vytvářet exporty pro Heureku, Zboží.cz, Google Nákupy, Glami, Facebook a další inzertní kanály. Vedle toho umí modul logovat jednotlivé provedené akce, což usnadňuje technickou podporu při potížích. 

Co chystáme do budoucna?

Modul průběžně vyvíjíme a v dalších verzích chystáme přidání marketingových funkcí, jako je např. měření konverzí u PPC systému Sklik a AdWords, nastavení pro Ověřeno zákazníky, další Mergado feedy apod. 

Jak si ho nainstalovat?

Modul si můžete stáhnout na tomto odkazu. Po jeho stažení a nainstalování (standardním způsobem v rozhraní Wordpressu) se vám možnosti modulu zobrazí v levém sloupci v menu. 

Kam dál? Vyzkoušejte modul a dejte nám vědět, co na něj říkáte — třeba do vlákna na fóru, kde najdete i všechny novinky k marketingovým modulům. 

Napsal / Kateřina Šmajzrová / 06. 10. 2017

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Témata: Mergado Pack

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.