Agentura RobertNemec.com

RobertNemec.com je digitální agentura, která se věnuje zvyšování výkonnosti internetové reklamy. Zabývá se optimalizací pro vyhledávače, emailingem, zvyšování konverzí, PPC kampaněmi a optimalizací pro zbožové srovnávače. Protože kampaně dosahují nejlepších výsledků, jsou-li sjednocené napříč všemi kanály, poskytuje RobertNemec.com full-servisovým přístupem. Patří mezi Mergadovy certifikované agentury.

Odborné články o agentuře RobertNemec.com:

Ozvěny MergadoFestu - videorozhovor s Martinem Šimkem

Jak moc je SEO důležité pro inzerci? O jeho přínosech, možnostech propojení s aplikací Mergado a dalších užitečných tipech nám v rozhovoru pověděl SEO konzultant digitální agentury RobertNemec.com, Martin Šimko.

03.11.2017
Rozhovor: S Ludmilou Navrátilovou o školení zbožáků i oblibě Google Nákupů

Rozhovorem s Lídou Navrátilovou z agentury RobertNemec.com pokračujeme v seriálu povídání s našimi certifikovanými specialisty. A o čem bude řeč? Zejména o rozdílech mezi zbožáky a PPCčky z různých úhlů. 

17.07.2017
Pan Mergado si povídal s Martinem Šimkem, ilustrace

S Martinem Šimkem jsme si povídali o marketingu pro e-shopy. Bylo to tak napínavé, že ani sličná obsluha a výborná káva nedokázaly přebít silný zážitek z Martinova povídání. Řeč přišla na SEO, obchodní účinnost i marketing jako funkční celek.

18.11.2014