DELIVERY_DATE

DELIVERY_DATE je element XML pro Heureku, Zboží.cz i další vyhledávače zboží. Obsahuje informaci o termínu expedice zboží. Obvykle obsahuje číselnou hodnotu s počtem dní, může však obsahovat také datum. Element DELIVERY_DATE je pro koncové zákazníky důležitým signálem při výběru dodavatele zboží.

Odborné články o elementu DELIVERY_DATE:

Móda a módní doplňky si na Glami své místo už dávno našly – svědčí jim velké obrázkové dlaždice, na kterých si zákazníci vybraný kousek snadno prohlédnou bez zbytečného klikání. Nově nemusí do detailu klikat ani pro údaj o dostupnosti zboží!

05.04.2017

Připravili jsme pro vás novou sérii videonápovědy, která postupně vysvětlí, jak řešit nejčastější problémy pomocí aplikace Mergado. V tomto videu jsme řešili problém klienta, kterému eshop generoval nesmysly v elementu DELIVETY_DATE.

26.05.2014
Chyby v XML pro vyhledávače zboží

Mergado XML audit odhalí chyby ve vašem produktovém feedu a posyktuje návody na jejich řešení. Pdívejme se, jaké jsou ty nejčastější nedostatky, které se v auditovaných feedech objevují.

13.01.2014

Navažme na výklad dopadu duplicitních názvů, popisů i chybějících obrázků z prvního dílu Mergadova auditu e-shopu Bylinnakosmetika.cz a pokračujme třemi dalšími tipy pro Heureku, Zboží.cz či SEO.

19.09.2013