Idealo

Německý vyhledávač zboží Idealo zastává na německém trhu klíčovou roli. Působí přitom v řadě dalších států. Mergado pomáhá e-shopům řídit inzerci v Idealo, i když pro něj nemají připraveny datové soubory. Umí totiž konvertovat data pro Idealo například z dat pro Heureku či Zboží.cz.

Odborné články o Idealo:

S Mergadem do zahraničí: Německo (část 1.)

Německo je nejlidnatější stát EU. I zde je internetový obchod na vzestupu, a proto láká množství zahraničních podnikatelů. Obchodování online v Německu je více rozvinuté a německý zákazník je vnímán jako jeden z nejnáročnějších v Evropě. Pojďme si spolu udělat přehled úskalí, které je při vstupu na německý trh třeba znát.

23.08.2018
Mergadovy novinky, ilustrace

K novinkám z minulého týdne jsem přidal rovnou plný koš dalších vylepšení. Včetně velmi mocných početních operací nad elementy. Přečtěte si stručný přehled novinek.

24.07.2015
Idealo, Ladenzeile, Odpadneš, loga

Znáte to, někdy vývojáři usilovně makají - tohle přitáhnou, tamhle drobnost vylepší... Když si hotové úkoly poskládáte pod sebe na papír, tak je jich pěkná řádka. Ale jakoby se člověku sypaly mezi prsty - nové, dobře viditelné, funkce chybí. Přesně tak to u mne vypadá nyní. Až na to, že...

21.05.2015
Expanze e-shopu do zahraničí, ilustrace

Opravdu si myslím, že inzerce ve vyhledávačích zboží by měla být mezi prvními, kterou spustí váš e-shop při vstupu do zahraničí. Tady jsou důvody proč.

27.08.2014

Nově dokáži načíst a vyexportovat XML feedy pro dva TOP německé vyhledávače zboží Idealo.de a Billiger.de. Přečtěte si víc!

27.06.2013