Kaufland.de

Co je Kaufland.de?

Kaufland.de patří pod skupinu Schwarz Gruppe a je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Na Kaufland.de je v nabídce více než 25 milionů produktů v 5000+ kategoriích, které zde prodává přes 7000 prodejců. Platforma eviduje 32 milionů návštěv měsíčně.

Jak vám s inzercí na Kaufland.de pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Kaufland.de.

 

 

Jak inzerovat na Kaufland.de?

Prodejci na Kaufland.de musí mít německou zákaznickou podporu (alespoň psanou formou), a e-shop přeložený do němčiny. Prodávat zde lze pouze zboží s platnými EAN kódy

  • Další informace najdete přímo na webu Kaufland.de.
  • K dispozici je také Seller University, která prodejce provede celým procesem registrace, nastavením obchodu, zpracováním objednávek a přináší i tipy na to jak zvýšit prodeje.

Kaufland.de akceptuje formát CSV.

Soubor je potřeba uložit na URL adresu.

Ano, kromě feedu je možné napojit se na idealo přes API. Dokumentace k připojení je zde: https://www.Kaufland.de/api/v1/

Odborné články o Kaufland.de

Inzerujte na nejrychleji rostoucím tržišti v Německu – Kaufland.de

V dubnu 2021 se z online tržiště Real.de stal Kaufland.de. Do skupiny německých internetových tržišť se tím zařadil další gigant s 32 miliony návštěv měsíčně. V aktuálním release jsme do Mergada přidali formát Kaufland.de, díky kterému se snadno připojíte k více než sedmi tisícům prodejcům na této platformě.

21.07.2021