Kaufland.de

Co je Kaufland.de?

Kaufland.de patří pod skupinu Schwarz Gruppe a je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Na Kaufland.de je v nabídce více než 25 milionů produktů v 5000+ kategoriích, které zde prodává přes 7000 prodejců. Platforma eviduje 32 milionů návštěv měsíčně.

Jak vám s inzercí na Kaufland.de pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Kaufland.de.

 

 

Jak inzerovat na Kaufland.de?

Prodejci na Kaufland.de musí mít německou zákaznickou podporu (alespoň psanou formou), a nabídkový feed s informacemi o ceně, skladovosti a dopravě a také produktový feed s informacemi o jednotlivých produktech přeložený do němčiny. E-shop lokalizovaný do němčiny nutný není. Prodávat zde lze pouze zboží s platnými EAN kódy

  • Další informace najdete přímo na webu Kaufland.de.
  • K dispozici je také Seller University, která prodejce provede celým procesem registrace, nastavením obchodu, zpracováním objednávek a přináší i tipy na to jak zvýšit prodeje.

Ano, na Kaufland.de je možné prodávat i použité zboží. Stav zboží je potřeba definovat v elementu condition/Zustand. Ten nabývá hodnot: gebraucht - wie neu; gebraucht - sehr gut; gebraucht - gut; gebraucht - akzeptabel. Lze připojit i další slovní popis stavu produktu.

Příklad prodeje použitého zboží na Kaufland.de je třeba zde:

 

O stavu zboží je zákazník informován v modrém textu pod cenou zboží. Další popis stavu produktu je vidět pod ikonkou "i".

Ve výpisu produktů v rámci kategorií je pak u každého produktu nabídka použitého zboží uvedena tímto způsobem:

Pro inzerci na Kaufland.de jsou potřeba dva oddělené feedy – produktový a nabídkový feed.

Ukázkový produktový CSV Feed si stáhněte zde: https://www.Kaufland.de/api/v1/produktdaten_beispiel.csv

Kaufland.de akceptuje formát CSV.

Soubor je potřeba uložit na URL adresu.

Ano, kromě feedu je možné napojit se na idealo přes API. Dokumentace k připojení je zde: https://www.Kaufland.de/api/v1/

Odborné články o Kaufland.de

Napojte se na tržiště Kaufland.de. Máme pro vás jednoduchý návod

Rozhodli jste se pro expanzi na tržiště Kaufland.de? Pokud jste si už připravili produktový i nabídkový feed, pusťte se s námi do registrace e-shopu. Jak na to, vám prozradíme v dnešním návodném článku.

07.10.2021
Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník.

09.09.2021
Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

30.08.2021
Inzerujte na nejrychleji rostoucím tržišti v Německu – Kaufland.de

V dubnu 2021 se z online tržiště Real.de stal Kaufland.de. Do skupiny německých internetových tržišť se tím zařadil další gigant s 32 miliony návštěv měsíčně. V aktuálním release jsme do Mergada přidali formát Kaufland.de, díky kterému se snadno připojíte k více než sedmi tisícům prodejcům na této platformě.

21.07.2021