Kaufland.de

Co je Kaufland.de?

Kaufland.de patří pod skupinu Schwarz Gruppe a je jedním z nejrychleji rostoucích online tržišť v Německu. Na Kaufland.de je v nabídce více než 25 milionů produktů v 5000+ kategoriích, které zde prodává přes 7000 prodejců. Platforma eviduje 32 milionů návštěv měsíčně.

Jak vám s inzercí na Kaufland.de pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně Kaufland.de.

 

 

Jak inzerovat na Kaufland.de?

Prodejci na Kaufland.de musí mít německou zákaznickou podporu (alespoň psanou formou), a nabídkový feed s informacemi o ceně, skladovosti a dopravě a také produktový feed s informacemi o jednotlivých produktech přeložený do němčiny. E-shop lokalizovaný do němčiny nutný není. Prodávat zde lze pouze zboží s platnými EAN kódy

  • Další informace najdete přímo na webu Kaufland.de.
  • K dispozici je také Seller University, která prodejce provede celým procesem registrace, nastavením obchodu, zpracováním objednávek a přináší i tipy na to jak zvýšit prodeje.

Ano, na Kaufland.de je možné prodávat i použité zboží. Stav zboží je potřeba definovat v elementu condition/Zustand. Ten nabývá hodnot: gebraucht - wie neu; gebraucht - sehr gut; gebraucht - gut; gebraucht - akzeptabel. Lze připojit i další slovní popis stavu produktu.

Příklad prodeje použitého zboží na Kaufland.de je třeba zde:

 

O stavu zboží je zákazník informován v modrém textu pod cenou zboží. Další popis stavu produktu je vidět pod ikonkou "i".

Ve výpisu produktů v rámci kategorií je pak u každého produktu nabídka použitého zboží uvedena tímto způsobem:

Pro inzerci na Kaufland.de jsou potřeba dva oddělené feedy – produktový a nabídkový feed.

Ukázkový produktový CSV Feed si stáhněte zde: https://www.Kaufland.de/api/v1/produktdaten_beispiel.csv

Kaufland.de akceptuje formát CSV.

Soubor je potřeba uložit na URL adresu.

Ano, kromě feedu je možné napojit se na Kaufland.de přes API. Dokumentace k připojení je zde: https://www.Kaufland.de/api/v1/

Odborné články o Kaufland.de

Staňte se členy Kaufland Global Marketplace. Zajistí vám inzerci do ČR, SR a dalších evropských trhů

Prodejní gigant Kaufland v roce 2023 chystá otevření online tržišť v České republice a na Slovensku. Budou součástmi sítě Kaufland Global Marketplace, která vám umožní inzerovat na několika marketplaces po celé Evropě. K tomu, abyste expandovali na další trhy, vám postačí jedna registrace.

22.03.2022
Poznejte zajímavosti o německém e-commerce trhu v podcastu Mergado To GoTo Go

V čem se liší e-commerce scéna v Německu od té naší? A jak si e-shopař získá důvěru německých zákazníků? Odpovědi a tipy, co při expanzi nepodcenit, vám prozradí specialistka na DACH region, Irena Prouzová. Pusťte si nový díl podcastu Mergado To Go a zjistěte, jak nejlépe proniknout na západ.

23.11.2021
Napojte datové feedy na tržiště Kaufland.de

V prvním díle průvodce napojení e-shopu na Kaufland.de jsme probrali základ registrace. Jakmile vám Kaufland registraci potvrdí, můžete začít s nahráváním dat. Ukažme si, jak na to.

19.10.2021
Napojte se na tržiště Kaufland.de. Máme pro vás jednoduchý návod

Rozhodli jste se pro expanzi na tržiště Kaufland.de? Pokud jste si už připravili produktový i nabídkový feed, pusťte se s námi do registrace e-shopu. Jak na to, vám prozradíme v dnešním návodném článku.

07.10.2021
Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník.

09.09.2021
Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

30.08.2021
Inzerujte na nejrychleji rostoucím tržišti v Německu – Kaufland.de

V dubnu 2021 se z online tržiště Real.de stal Kaufland.de. Do skupiny německých internetových tržišť se tím zařadil další gigant s 32 miliony návštěv měsíčně. V aktuálním release jsme do Mergada přidali formát Kaufland.de, díky kterému se snadno připojíte k více než sedmi tisícům prodejcům na této platformě.

21.07.2021