pan Mergado

Novinky v aplikaci Mergado. Přečtěte si, jaké nové "fíčury" může Váš e-shop využívat.

Mergado fórum, ilustrace

No ano, po letech jsem (konečně) pro vás připravil diskusní fórum. Rád bych vás požádal o pomoc při jeho vyzkoušení.

29.07.2016
Mergado blog

Tohle není nic nového - certifikovaným agenturám jsem nabízel už před lety prostor zde na blogu. Řeknete si asi „...Proč nabídl prostor ostatním?...“. Inu naučil jsem se, že žádný člověk neví úplně vše. A někdy je i více pohledů na jeden problém prospěšných. A tak si myslím, že si vy, čtenáři Mergadova blogu, zasloužíte číst i jiné názory jiných lidí.

14.07.2016
Mergadovy prosincové novinky, ilustrace

Na začátek prosince jsme si pro vás znovu připravili pár (podle mě dost cool) novinek. Představme si tedy, na čem jsme pracovali poslední dva týdny.

02.12.2015
Mergado zrychlil, ilustrace

Občas píši, že něco někde na chvíli odstavím, že část administrace nebude dostupná... tyto a podobné zprávy souvisejí s „fyzičkou“ aplikace Mergado. Neboli s tím, kolik práce a jak rychle udělá. A minulý týden jsem přišel z takové posilovny, že jsem jako nový člověk. Podívejte se sami.
 

18.11.2015
Mergadovy notifikace

„...Kdy se naučíte zobrazovat upozornění na důležité události ve své administraci? A kdy je budete posílat e-mailem?...“, na to jste se mne ptali už hodně dlouho. Konečně mohu říct: „...Tamtadadáááá! Je to tady! Umím zobrazovat notifikace v administraci a posílat e-mailem!...“. Přečtěte si o tom podrobnosti.

16.10.2015
Mergadovy novinky

Možná jste před týdnem zachytili mou zprávu, kdy jsem varoval před možnou nedostupností mé administrace. Souviselo to se zaváděním zásadních novinek, o kterých bych vám rád řekl víc.

15.10.2015

Ve středu 7. 10. bude na produkční servery nasazena nová verze důležité části aplikace Mergado. Novinka je to tak velká, že nasazování může způsobit dočasnou nedostupnost administrace Mergada. Zásah se nijak nedotkne XML souborů ani chodu inzerce e-shopů. Servisní zásah začne ve 12:00.

06.10.2015
Mergado hot news, ilustrace

Tentokráte jsem vám v nových funkcích přinesl nové typy pravidel. Ty zjednoduší „naklikání“ některých důležitých bonusů v XML e-shopu pro Heureku či Zboží.cz jako taková. Navažte na minulý přehled novinek a přečtěte si podrobnosti.

11.08.2015
Operátor IN, ilustrace

Vzpomínáte na operátor IN? Ten umožňuje vybírat položky zboží výčtem. Nově jsem zjednodušil jeho použití ve své administraci, aby se vám s ním pracovalo lépe.

05.08.2015
Mergadovy novinky pro e-shopy, ilustrace

Po nášupu novinek z minulého týdne přináším tentokráte hlavně drobnosti v ovládání své administrace. Podívejte se, které to jsou.

31.07.2015