Vánoce

Vánoční sezóna je pro e-shopy i marketéry důležitým a náročným obdobím. Zde najdete tipy na vylepšení inzerce e-shopů před Vánoci.

Odborné články o vánočních marketingových strategiích:

Videorozhovor s Michalem Kašparem

Naše Mergado studio přivítalo Michala Kašpara, SEO konzultanta z agentury Proficio, kterého jsme vyzpovídali na téma Vánoc a strategií připravovaných na povánoční období. Jak v Proficiu probíhala příprava a jaké Mergado aplikace se k tomu nejvíce hodily, vám poví naše video.

14.12.2017
Zásilkovna jede v prosinci naplno

Předcházení zpožděním, změny v prodloužení úložní doby zásilek, rozšíření provozní doby dep a zákaznického servisu a další prosincové změny. Tím vším Zásilkovna.cz ukazuje, že s ní v závěru sezóny můžete rozhodně počítat.

04.12.2017
Garance dodání do Vánoc na Heurece

V předvánočním období si mnoho zákazníků vybírá možnost nakoupit online, ale zároveň z takového nákupu vznikají obavy, jestli zboží stihne dorazit do Vánoc. Heureka proto vytvořila akci Garance dodání do Vánoc.

28.11.2017
Několik tipů, jak být před Vánoci ještě víc vidět

Chcete ještě rozšířit okruh klientů a využít tak co nejlépe období vánočních nákupů? Spolupráce se specializovanými srovnávači či komunitními weby by tak pro vás mohla být vhodnou volbou.

01.11.2017
5 obrazových vylepšení vaší inzerce před Vánoci

Pamatujete na loňské Vánoce? O kolik se zvedly vaše tržby? Podle statistik byly v loni v prosinci o 500 % vyšší. A to už je číslo, pro které se vyplatí uvažovat o vylepšeních inzerce tak, abyste si z pomyslného koláče ukousli co nejvíc. Pojďte se vrhnout na obrázky a získejte díky nim víc!

03.10.2017
Doručení do Vánoc

S blížícími se svátky přibývají na startovní listině závodu s časem závodníci z obou skupin – nakupující i prodávající. Zatímco první doufají, že ještě 22. prosince dárky úspěšně pořídí a nechají si je doručit až domů, druzí šponují lidské i přepravní kapacity na maximum, aby jim jejich přání splnili.

29.11.2016
ShopComm2016, logo s panem Mergadem

Ve čtvrtek 20. října hostila Bratislava další ročník ShopCommu, kam za Mergado vyrazil Michal. Kromě stánku si tam střihnul i prezentaci o tom, jak zvýšit tržby e-shopu před Vánocemi. Pokud jste tam nemohli být, projděte si prezentaci s tipy tady!

24.10.2016
Garance dodání zboží do Vánoc na Heurece

Navažme na povídání o Doručení zboží do Vánoc od Zboží.cz - Heureka totiž ve své administraci umožnila zapnout Garanci dodání zboží Vánoc.

07.12.2015
Doručení zboží do Vánoc Zboží.cz

E-shopy, znáte funkci garance dodání zboží do Vánoc z Heureky? Nově ji nasadilo také Zboží.cz. Přečtěte si podrobnosti!

03.12.2015
Vánoční dárek, ilustrace

Přijde vám tohle zvolání předčasné? Ale kdeže! Jen si to spočítejte se mnou!

08.07.2015