Mergado VIP

Mergado VIP již k dispozici není. Na tuto službu navázal Mergado Store.

Dříve jsme o Mergado VIP zde psali: "...Mergado VIP je soubor pokročilých nástrojů pro pokročilé uživatele. Těm umožní vylepšit inzerci na Heurece a odstranit chyby v nabídce e-shopu. Mergado VIP se skládá z jednotlivých aplikací, např. Heureka Watchdog či Pricing Monitor. K aktivaci vyžaduje VIP vyplnění dodatečné informace v nastavení exportu uvnitř aplikace Mergado. Díky tomu získá Mergado více dat a poskytne vám důležité informace. Vyzkoušejte si to! ...".

Odborné články o službě Mergado VIP:

Pan Mergado a jeho nový Store

Malý krůček pro českou e-commerce, veliký skok pro pana Mergada - to je nový Mergado Store. Umožní totiž e-shopům pracovat se špičkovými aplikacemi. Přečtěte si podrobnosti!

30.09.2014
Mince, ilustrace Mergado pricing monitor

Využijte Mergadovu novou aplikaci Pricing Monitor. Pomůže vám nastavit prodejní ceny zboží tak, aby váš e-shop vydělal více. Přečtěte si podrobnosti.

15.08.2014
Novinky Mergado

Poslední červencový den přinesl v Mergadu nové pravidlo pro značkování URL pro Google Analytics, úpravu zkracovacího pravidla, pomocníka pro přepis nekvalitních kategorií a další novinky. Přečtěte si víc!

06.08.2014
VIP

I v srpnu můžete zdarma využívat aplikace Heureka watchdog a Pricing monitor, které jsou "zabaleny" do tarifu Mergado VIP. Využijte je k navýšení zisku svého e-shopu!

31.07.2014
Pan Mergado a nový VIP prémiový tarif služeb

Vyzkoušejte balík prémiových funkcí aplikace Mergado a navyšte s jejich pomocí obrat svému e-shopu!

23.06.2014