Uživatelé PrestaShopu využijí Mergado Pack i pro verzi 1.7

Lukáš Horák
16. 1. 2019
2 minuty čtení
Uživatelé PrestaShopu využijí Mergado Pack i pro verzi 1.7

Před časem uvedl PrestaShop svoji verzi 1.7. Oproti předchozím verzím funguje tento systém na odlišném jádru. To znamenalo, že s novou verzí PrestaShopu většina modulů přestala být kompatibilní. Do nedávna to byl i případ modulu Mergado Marketing Pack pro PrestaShop.

Před časem uvedl PrestaShop svoji verzi 1.7. Oproti předchozím verzím funguje tento systém na odlišném jádru. To znamenalo, že s novou verzí PrestaShopu většina modulů přestala být kompatibilní. Do nedávna to byl i případ modulu Mergado Marketing Pack pro PrestaShop. S novým rokem přicházíme s podporou modulu pro PrestaShop 1.7 – e‑shopaři, kteří na něm pracují, tak mohou opět využívat služeb modulu Mergado Marketing Pack.

Proč používat Mergado Marketing Pack pro PrestaShop

Tento modul vám z vašeho PrestaShopu umožní vyexportovat data v XML formátu, ve specifikaci Mergado XML. Taková data se hodí pro napojení do Mergada, kde je můžete převést na několik set dalších formátů (Heureka, Zboží.cz, Glami atd.).

Kolik stojí?

Modul je zdarma.

Jak ho nastavit?

Veškeré informace k instalaci a nastavení najdete na stránce Modul Mergado Marketing Pack pro PrestaShop na našem blogu.

Co všechno umí?

Přehled funkcí modulu pro vás máme na této stránce.

Jaké jsou výhody verze PrestaShopu 1.7

Přechodem PrestaShopu na webový aplikační framework PHP Symfony verzi 1.7 zcela přestavěli. Mezi její hlavní novinky patří:

  • zrychlené a zjednodušené rozhraní produktové stránky
  • vylepšená back office navigace
  • šablony na míru obchodu
  • nástroj pro import/​export poskytující zálohy dat

Na tržišti PrestaShop Addons navíc najdete rozsáhlé množství modulů a témat, které jsou pro verzi 1.7 přizpůsobené. Díky nim do vašeho obchodu přidáte nové funkce během několika minut.

Pokud používáte Mergado a obchodujete na PrestaShopu, stáhněte si modul Mergado Marketing Pack. Vytvoříte s ním lepší datové XML soubory, navíc obsahuje celý balíček funkcí pro marketing, které využijete pro svůj e‑shop. Stačí je aktivovat v nastavení modulu na kartě “Reklamní systémy”.

Chcete se s námi podělit o nápady na vylepšení Mergado Marketing Packu? Potřebujete s instalací nebo nastavením modulu poradit? Navštivte naše diskuzní fórum, kde budete v kontaktu s naší technickou podporou i s komunitou dalších uživatelů PrestaShopu.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.