Přepněte s Mergadem do svátečního módu

Článek zveřejněn 19.12.2019

Vánoční atmosféra už naplno dorazila i do Mergada a tento rok se u nás nejen dostává, ale hlavně dává. Na webu organizace Člověk v tísni jsme společně vybrali Skutečné dárky. V závěru roku se také finišují úpravy platformy a nastupuje i sváteční režim naší podpory.

Sdílet pomoc je víc než tisíc dárků

Dobrý skutek začíná při snaze pomoct. Tyto Vánoce se náš tým rozhodl nakoupit dárky z e-shopu Člověka v tísni. Za Mergado pomůžeme různým způsobem – potřebným lidem v lepším vzdělání, školení učitelů či zásilnou pitné vody. Přispět může každý, bez ohledu na vánoční čas či způsob pomoci. Stačí chtít smysluplně podpořit ty, co to potřebují víc. Pokud jsme i vás pozitivně naladili, vyberte váš dárek na webu Člověka v tísni.

Certifikáty Člověka v tísni.

Svátky v Mergadu

Aktuálně v Mergadu probíhá feature freeze. Naši vývojáři dolaďují úpravy releasu, který přijde po Novém roce. Naše platforma bude v průběhu svátků samozřejmě v plném režimu.

Vánoční provoz bude omezený na pracovní dny – naše podpora si vybere oddech mezi 24. a 26. prosince. Vaše dotazy vám pomohou vyřešit 23., 27., 30. a 31. prosince. V novém roce do toho opět šlápneme od 2. ledna.

 

Celý tým Mergada vám chce poděkovat za nadupaný rok 2019, popřát všem e-shopařům a marketérům úspěšný rok 2020 a našim uživatelům samé vyladěné feedy.

 

Nevenujte pozornosť predaju len do Vianoc. Čím ďalej viac ľudí si necháva nákup - pokojne aj drahšieho - tovaru na povianočné zľavy. Pripravte sa dôkladne na výpredaje v tomto období. Ak sa nad povianočnými stratégiami zamyslíte správne, prinesú vášmu e-shopu ďalší zisk.

10.12.2019

V minulom článku sme si predstavili silného pomocníka, Cron službu, ktorá by nemala chýbať e-shopom pri práci s XML feedom. Teraz sa budeme venovať novinke z radov Mergado Packu - postupnému generovaniu exportov. Prečítajte si, prečo sa oplatí nové vylepšenie používať.

 

11.12.2019

Přidat komentář