Mergadovi kluci navštívili BarCamp České Budějovice

Článek zveřejněn 27.02.2017
BarCamp to byl z hlediska počtu účastníků menší, o to však intenzivnější byl networking.
 
Hned ráno po oficiálním zahájení vystoupil Luděk Volejník z Mergadova týmu se svojí přednáškou Ekosystém obyvákového eshopu, která se podle ohlasů na Twitteru líbila.
 
 
Zazněla zde mj. informace o námi vyvíjeném marketingovém modulu pro PrestaShop Mergado Pack, který je k dispozici zdarma a pokrývá hned několik oblastí z internetového marketingu. Navíc pro české i slovenské prostředí. V přednášce se však objevilo mnoho dalších služeb, např. pro logistiku, fakturaci, apod., které při provozu e-shopu "z obyváku" budete potřebovat.
 
Dalším řečníkem byl Vláďa Přichystal za Besteto se svojí přednáškou 5 zaručených receptů, jak vybudovat úspěšný e-shop. Vláďa zaujal svým netradičním pohledem na typy osobností v roli majitele e-shopu a nejspíš se každý z publika (ať už má či nemá svůj e-shop) v některém z prezentovaných profilů našel. Nebo alespoň někde na pomezí, mezi dvěma profily. :-) Vláďovu prezentaci najdete tady.
 
 
 
Ještě před obědem si střihl Mergado workshop náčelník brněnské výpravy Michal Janík na téma Tipy a triky jak vydělat e-shopu peníze v produktových reklamních kampaních ❦ prakticky. Účastníci si tak mohli v praxi vyzkoušet užitečné tipy v Mergadu a jeho aplikacích, např. Feed Image Editoru.
 
V odpoledních hodinách představili Jiří Guňka za Reglendo Bidding ve vyhledávačích zboží tajemství zbavený. I přes úzce profilované téma si svoje posluchače našel, možná i proto, že jeho krásně červené tričko s lišákem "Bidding Fox" nešlo po celý den na BarCampu přehlédnout. ;-)
 
 
 
Souběžně s Jirkou ve stejném čase, jen ve druhém sále, prezentoval Pavel Dedík svoji odbornou (a přitom dobře srozumitelnou) přednášku Jak probíhal vývoj platformy určené pro vývojáře. Přítomní vývojáři v sále tak mohli nakouknout do kuchyně vývojářů Mergada, kde se porcují "big data".
 

Jak probíhal vývoj platformy pro vývojáře from Pavel Dedík
 
Na závěr děkujeme organizátorům Denise "Endis" Wágnerové a jejímu týmu, šikovnému fotografovi Tomáši Stiborkovi a všem dalším, kteří se na jihočeském BarCampu organizačně podíleli.
 
P.S. Věřte, že nadpis článku není špatně, pokud mu nerozumíte, zkuste se podívat do slovníku :)
 

Komentáře

Poskytnete prezentace?

Tomáš Míka/Pondělí, 27. Únor 2017 - 17:50

Některé ano, konkrétně dvě prezentace jsme doplnili přímo do článku: Bidding od Reglenda a Jak probíhal vývoj Mergada. Přednáška Vládi z Besteta je na slidesharu zde

Luděk Volejník (admin)/Středa, 8. Březen 2017 - 14:55

Přidat komentář