S Bidding Fox Elements oslovíte zákazníka víc než konkurence

Článek zveřejněn 06.05.2020

Aplikace Bidding Fox Elements za poslední dobu představila několik novinek. Nedávno přidané funkce nabízí rozšířenou práci s elementy z produktové karty. V několika snadných krocích také ukázala způsob, jak si poradit s dárky konkurence. Přečtěte si, jak nové funkce ve výbavě Bidding Fox Elements fungují.

Získejte přehled o dárcích konkurenčních značek

Vyniknout před e-shopy s podobným zbožím vyžaduje promyšlenou marketingovou strategii. Mnoho e-shopů nabízí nakupujícím něco navíc. Ukažte nakupujícímu, že o něj stojíte víc než konkurence a trumfněte ji unikátním dárkem, který dostane k objednávce.

Využitím elementu GIFT a maker v Mergadu z vašeho obchodu vytáhnete potřebná data a prostřednictvím monitoringu dárků ostatních prodejců pochopíte, jak upravit vaše strategie tak, aby lidé nakoupili právě u vás.

Jak kontrolovat dárky cizích e-shopů?

Nejdříve zkontrolujte dárky na vašem e-shopu použitím výpisu hodnot elementu GIFT v Mergadu. Potom zmapujte dárky, které konkurence nabízí u produktů, které prodáváte také a máte je spárované.

V Elements pro tento úkon sepsal jednoduchý návod:

 1. zapněte si aplikaci Bidding Fox Elements spolu s appkou Bidding Fox, která slouží jako její datový konektor
 2. v Elements si aktivujte nový element "BFE_S_H_PRICE_POSITIONS"
 3. vydržte 24 hodin, než se data kompletně spárují
 4. spusťte makro Nabízené dárky e-shopů [Bidding Fox Elements + Bidding Fox], které vytvoří nový element ALL_GIFTS
 5. pro přehlednější kontrolu dárků si postupně vyexportujte hodnoty elementu ALL_GIFTS a odstraňte duplicity
Náhled aktivace nového elementu BFE_S_H_PRICE_POSITIONS".

Bohatší možnosti nastavení v Elements

Březnový release BFE uživatelům přinesl množství nových elementů z produktových karet Heureky a Zboží.cz. Appka dále roste a k elementům „Nabídky podle ceny“ a „Nabídky v biddingu“ přidala možnost nastavení jejich obsahu.

Jejich ovládání je navíc velmi přehledné. Kliknutím na symbol ozubeného kolečka si zobrazíte tabulku, ve které zadáte, o jaké informace máte zájem. Pomocí takto získaných dat dokážete výrazně zlepšit cenotvorbu e-shopu a efektivně pracovat se statistikou konkurence.

 • pozice
 • název e-shopu
 • cena
 • dostupnost
 • dárky
 • garance vrácení
 • cena dopravy
 • Heureka Košík
 • hodnocení e-shopu
 • Ověřeno zákazníky

 

Nastavení elementů Heureka.
 • pozice
 • ID e-shopu
 • cena
 • dostupnost
 • cena dopravy

 

Nastavení elementů Zboží.cz.

 

Využívejte Bidding Fox Elements ke sledování konkurence a získejte cenné informace o její nabídce. Získaná data o bonusech k nákupu či dopravě zdarma jsou dostupné také v Bidding Foxu. Propojením appek si vytvoříte biddingové strategie ušité na míru vašemu e-shopu a při nastavování inzerce si zkrátíte mnoho časově náročných úkonů.

 

Mohlo by vás zajímat:

S novinkami v Bidding Fox Elements získáte ještě větší přehled o vašem sortimentu

V Mergadu se snažíme co nejvíce reagovat na podněty uživatelů. Také aktuální release appky Bidding Fox Elements je plný novinek, o které si její uživatelé žádali. Připravte se na nálož nových elementů, se kterými zvýšíte výkonnost vaší inzerce.

03.04.2020
Vytvořte si v Mergadu vlastní makro

Nedávno jsme se v Mergadu pochlubili možností vytváření vlastních maker. Proto vám dnes krok za krokem předvedeme, jak se takové makro vytváří. Tím, že se makra naučíte sami přidávat a nastavovat, zautomatizujete si v Mergadu mnoho úkonů.

31.03.2020
Segmentujte feed účinně a vydělávejte s e-shopem ještě víc

Pokud se feed naučíte správně segmentovat, získáte prostředek pro snazší řízení inzerce na zbožácích. Pomocí rozčlenění feedu jednoduše odhalíte, který typ sortimentu je pro vás ziskový a na jaké části je dobré feed rozdělit. Proto jsme pro vás sepsali návod, jak si účinnou segmentaci v Mergadu nastavíte i s využitím vylepšených maker.

26.03.2020

Přidat komentář