Bidding Fox posouvá aktuálnost dat na další level

Článek zveřejněn 30.08.2019

Lišáci postupují mílovými kroky a jejich nejnovější vylepšení je zaměřeno na sledování nebo pracování s reporty. Díky nové funkci vám odpadává nutnost pokaždé manuálně stahovat exporty a Bidding Fox se o to automaticky postará za vás. Jak to celé funguje?

Export v hlavní roli

  • Aplikace dokáže nově generovat odkaz na export , kde se nacházejí všechny čerstvé data.

  • Na libovolné stránce (např. Produkty) je možnost exportu do CSV.

  • V ďalšom kroku vám vyskočí okno s voľbou "Vygenerovať trvalý odkaz" a pod ňou adresa určená na spracovanie.

Lišáci mysleli i na možný případ, pokud vám některý produkt z exportu vypadne a nebude nadále patřit mezi spárované produkty. Prostě se to promítne do exportu, který se dvakrát denně aktualizuje. Samotný odkaz si tak můžete vygenerovat pro všechny CSV exporty produktů.

 

Generování exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.cz/exporty-aktualni-data
Přegenerování exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.cz/exporty-aktualni-data

Aktualizace dat v exportu je možná již v konkrétní okamžik a to pomocí stránky Nastavení. Stačí kliknout na ikonku přegenerování, která se nachází ve spodní sekci.

Promyšleným krokem je i možnost automatického zasílání na e-mail v pravidelných intervalech. Novou funkci pro efektivní práci s reporty naleznete po kliknutí na "Vygenerovat trvalý odkaz" v poli "Nastavit export".

Možnosti exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.cz/exporty-aktualni-data
Nastavení exportu Zdroj:https://www.bidding-fox.cz/exporty-aktualni-data

Google tabulky

Práce s daty v případě Google Spreadsheets funguje prostřednictvím funkce IMPORTDATA

Príklad:

=importdata("adresa-csv-z-bidding-foxu")

Data v tabulce Google Zdroj:https://www.bidding-fox.cz/exporty-aktualni-data

Appka Bidding Fox přichází neustále s inovacemi, které posouvají vaši inzerci výše a pomáhají vašemu e-shopu růst. Novinkou z lišácké dílny je i Bidding Fox Credit, který vám usnadní kontrolu kreditu. Vyzkoušet si jej můžete na 15 dní zdarma a najdete ho v našem Mergado Store.

Kompletní report konkurence v Bidding Foxu na pár kliknutí

Být o krok před konkurencí a sledovat jejich ceny za dopravu, produkty nebo přibývání doplňkových služeb je náročné na čas i samotné zpracování. V Bidding Foxu se rozhodli uživatelům ulehčit práci a přinášejí novou podstránku Konkurence, zaměřenou na její důkladný rozbor.

29.07.2019
S novinkami z Bidding Foxu ohlídáte počet prokliků a nastavíte UTM parametry

Aplikace Bidding Fox jde stále kupředu a další novinky přidává i v letních měsících. Z těch nejaktuálnějších vám představíme hlídání nárůstu či poklesu prokliků, kontrolu spárovanosti produktů podle jejich ceny s Bidding Fox Elements a možnost nastavení aplikace při používání UTM parametrů.

18.07.2019

Přidat komentář