AppDate #2 - Jak vám pomohou appky Merging Mole a Feed Image Editor

Článek zveřejněn 19.12.2018

Předvánoční novinky z Mergado Store přináší druhý díl rubriky AppDate. Tentokrát si představíme novou užitečnou aplikaci Merging Mole, která slouží ke slučování variant produktů, a dynamické prvky – update v aplikaci Feed Image Editor, se kterým při tvorbě obrazové inzerce ušetříte spoustu času. Tak jdeme na to.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

 

Feed Image Editor

Feed Image Editor je aplikace pro práci s obrázky zboží e-shopu. Umožní vám do obrázků doplňovat předchystané nálepky, barevné rámečky, pruhy, puntíky či texty. Využít přitom můžete předchystané grafiky nebo si do aplikace nahrát vlastní. Jen si to představte – vlastní logo, detail produktu nebo oblíbená reklamní postavička teď mohou být snadno součástí vaší inzerce na Facebooku a Instagramu!

Merging Mole

Merging Mole je aplikace dostupná v Mergado Store. Marketingovým specialistům umožňuje spojovat položky zboží v XML feedech e-shopů (SHOPITEM), které jsou variantní, do jediné položky na výstupu. Tím odstraní duplicity, které v některých případech mohou vznikat a nejsou žádoucí. Např. pokud cílová reklama obsahuje fotky a marketér nechce aby se v reklamě zobrazovala stejná či podobná fotka vícekrát.

Přidat komentář