Využívejte výhody funkce Árukereső Trusted Shop na WooCommerce a PrestaShop

Prodáváte přes WooCommerce či PrestaShop na největším maďarském zbožáku Árukereső? Zapojte se zde do programu sběru zákaznických recenzí. Získáte tím lepší přehled o tom, jak zkvalitnit vaši inzerci. Pokud používáte Mergado Pack, funkci Trusted Shop snadno aktivujete.

Dostaňte své zboží před oči maďarských zákazníků

Funkce Trusted Shop (Kiemelt ajánlatok) vám na Árukereső umožní sbírat zákaznické recenze. Toto ocenění zviditelní vaši nabídku a může váš e-shop dostat mezi doporučované obchody. Po aktivaci funkce v modulu Mergado Pack bude váš e-shop posílat informace o objednávkách do srovnávače, který na základě těchto informací bude rozesílat dotazníky spokojenosti.

Váš zákazník samozřejmě může odmítnout účast. Modul přidá do posledního kroku objednávky souhlas formou opt-out. Zákazník tedy musí zaškrtnout, že nesouhlasí se zasláním dotazníku.

Díky Mergado Packu také na svých stránkách dokážete aktivovat widget Trusted Shop (podobné jako Ověřeno zákazníky) a upravit jeho pozici a chování.

Widget začne fungovat až po splnění podmínek:

  • Verze se „zeleným rámečkem“ – v 60 dnech musíte získat alespoň 10 recenzí, jejichž hodnocení neklesne pod 4.2.
  • Verze se „zeleným pozadím“ – v 60 dnech musíte získat alespoň 60 recenzí, jejichž hodnocení neklesne pod 4.6.

Jak implementovat funkci Árukereső Trusted Shop

UPOZORNĚNÍ: Celé prostředí administrace je pouze v maďarštině. Pro překlad do angličtiny používáme překladač stránek od Googlu. Proto mohou být některé překlady lehce nepřesné.

Abyste Trusted Shop aktivovali, musíte mít nejprve účet na Árukereső. Aktivujete ji v záložce Trusted Shop -> Settings.

Po aktivaci se v administraci v rozbalovací záložce Technical assistance objeví váš WebAPI klíč.

Pokud nemáte modul Mergado Packu, nainstalujte si ho:

V administraci modulu přejděte do záložky Reklamní systémy -> Árukereső. Aktivujte funkci a upravte text souhlasu zobrazeného v objednávkovém procesu. Text souhlasu můžete upravit pro každý aktivní jazyk v e-shopu.

Zvažte také možnost aktivace funkce plovoucího widgetu, popřípadě upravte jeho pozici a chování.

Otestujte, jestli funkce správně implementována a funguje. Pokud provedete testovací objednávku na e-mail, který jste uvedli při registraci, ve stejné záložce, kde je i váš WebAPI key se zobrazí seznam přijatých testovacích objednávek.

V administraci Árukereső v záložce Settings -> Change the time to send feedback letters můžete změnit počet dnů od objednávky do zaslání emailu zákazníkovi.

Kromě plovoucího widgetu můžete kamkoliv na web umístit i jednodušší odznak. Kódy pro vložení naleznete v záložce Posting reviews -> Badge.

Árukereső rozesílá e-maily jménem vaší emailové adresy použité při registraci. Pro správné zasílání emailů je na vaší doméně vhodné nastavit Sender Policy Framework (SPF), protože některé e-mailové servery mohou ověřovat původ odesílatele a vaše žádosti o recenzi by mohly skončit ve SPAMu.

Árukereső doporučuje přidat do DNS vaší domény TXT záznam SPF pro jejich server '_spf-c.arukereso.hu'.

Pokud z nějakého důvodu nemůžete upravit DNS záznamy SPF, Árukereső o této skutečnosti doporučuje informovat na e-mail info@arukereso.hu. Odesílání e-mailů s dotazníky potom převezme adresa megbizhatobolt@arukereso.hu.

 

odkaz pack.mergado.cz

 

Pochopte výhody Mergado Packu

Stále se nemůžete rozhodnout, jestli Mergado Pack využívat? Pusťte si toto krátké video:

 

Neváhejte s inzercí na Árukereső. V Maďarsku je sice přísnější podnikatelské prostředí než je např. na Slovensku či v ČR, ale využívá ho stále více a více zahraničních e-shopů. S Mergadem zvládnete inzerci nastavovat sami. A Mergado Pack vaše obchody na e-shopových platformách snadno propojí s důležitými srovnávači zboží.

 

Mohlo by vás zajímat:

Mergado Pack: Jak přidat kódy produktů do vašeho WooCommerce e-shopu?

Plugin Mergado Pack se opět hlásí o pozornost s novinkami, které uživatelům přinesl poslední release. Kromě zajímavých vylepšení se v tomto článku zaměříme na novou možnost přidávat EAN kódy v produktovém feedu.

27.05.2021
Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocí Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na srovnávači Biano přizpůsobit zobrazování produktů na základě preferencí zákazníka? Zvládnete to pomocí remarketingové služby Biano Pixel a similarity funkce Biano Button. Na požadované výsledky dosáhnete pouze správnou implementací.

13.04.2021
Sbírejte zákaznické recenze Google na vašem PrestaShop nebo WooCommerce e-shopu

Zákaznické recenze Google jsou cenným zdrojem informací a další možností, jak zviditelnit e-shop a produkty. Implementujte je pro váš obchod na platformách PrestaShop nebo WooCommerce. Zvýšíte tím jeho důvěryhodnost.

30.03.2021

Přidat komentář