Prodávejte zboží pro udržitelné bydlení pomocí nové kategorie Biano EKO

Nabízíte ekologické a udržitelné produkty v sekci Home & Decor? Upozorněte na ně snáze prostřednictvím specializovaného srovnávače Biano. 22. dubna 2021 představil novou kategorii, která nabízí ekologičtější varianty produktů, inspiraci, informace a tipy o udržitelném životním stylu.

Jak funguje Biano EKO

Biano zboží do EKO sekce kategorizuje podle údajů v XML feedech e-shopů. Aby ho do ní srovnávač zařadil, musí údaje o produktech odpovídat požadovaným parametrům. Jedná se zejména o udržitelné materiály a ekologické alternativy klasického zboží.

Informace ohledně spuštění EKO sekce pro prodejce.

 

Ve kterých zemích Biano provozuje EKO sekci:

V Německu je šetrnost a ekologie už dlouho velké téma. Prodáváte na německé e-commerce? Chcete sem expandovat? Nebo jen hledáte inspiraci?

Přečtěte si článek Zabodujte na německém e-commerce trhu s udržitelností a zjistěte, jak více zabodovat u zákazníků.

Jak se zaměřit na udržitelný životní styl, pomáhají vysvětlit návody a tipy

Pro nakupující, které zajímá péče o planetu, ale neví, jak začít, Biano připravilo několik průvodců. Prodejcům mohou poskytnout mnoho inspirace pro úpravu či rozšíření nabídky.

Užitečné tipy také přináší EKO kolekce zaměřené na bezodpadovou domácnost, využití přírodních materiálů v dětském pokoji či udržitelný textil a dekorace.

 

Šetrnost a udržitelnost produktů se při nakupování stává čím dál větším kritériem. Ukažte, že patříte mezi ty, kterým životní prostředí není lhostejné. Počítá se každá snaha. Ocení to planeta i vaši zákazníci.

 

Mohlo by vás zajímat:

Implementujte Biano služby Pixel a Button pomocí Mergado Packu a Google Tag Manageru

Chcete na srovnávači Biano přizpůsobit zobrazování produktů na základě preferencí zákazníka? Zvládnete to pomocí remarketingové služby Biano Pixel a similarity funkce Biano Button. Na požadované výsledky dosáhnete pouze správnou implementací.

13.04.2021
Poznejte Biano Button. Funkce zobrazení podobných produktů vám zvýší prodej

Přemýšlíte, jak v segmentu nábytku a dekorací přilákat více zákazníků? Biano pro vás připravilo novou funkci Biano Button. Funguje na principu similarity – tedy zobrazení podobných produktů. Pojďme si tuto novinku představit blíže.

09.03.2021
Poraďte si snadno s implementací Biano Pixelu. Na pomoc přichází Mergado Pack

Chcete se s e-shopem vydat na srovnávač Biano? Při nastavení propagace určitě nepřehlédněte remarketingový nástroj Biano Pixel, se kterým vaše produkty posunete na přední pozice. Lepších výsledků ale docílíte pouze správnou implementací.

18.02.2021

Přidat komentář