Prodávejte zboží pro udržitelné bydlení pomocí nové kategorie Biano EKO

Článek zveřejněn 29.04.2021

Nabízíte ekologické a udržitelné produkty v sekci Home & Decor? Upozorněte na ně snáze prostřednictvím specializovaného srovnávače Biano. 22. dubna 2021 představil novou kategorii, která nabízí ekologičtější varianty produktů, inspiraci, informace a tipy o udržitelném životním stylu.

Jak funguje Biano EKO

Biano zboží do EKO sekce kategorizuje podle údajů v XML feedech e-shopů. Aby ho do ní srovnávač zařadil, musí údaje o produktech odpovídat požadovaným parametrům. Jedná se zejména o udržitelné materiály a ekologické alternativy klasického zboží.

Informace ohledně spuštění EKO sekce pro prodejce.

 

Ve kterých zemích Biano provozuje EKO sekci:

V Německu je šetrnost a ekologie už dlouho velké téma. Prodáváte na německé e-commerce? Chcete sem expandovat? Nebo jen hledáte inspiraci?

Přečtěte si článek Zabodujte na německém e-commerce trhu s udržitelností a zjistěte, jak více zabodovat u zákazníků.

Jak se zaměřit na udržitelný životní styl, pomáhají vysvětlit návody a tipy

Pro nakupující, které zajímá péče o planetu, ale neví, jak začít, Biano připravilo několik průvodců. Prodejcům mohou poskytnout mnoho inspirace pro úpravu či rozšíření nabídky.

Užitečné tipy také přináší EKO kolekce zaměřené na bezodpadovou domácnost, využití přírodních materiálů v dětském pokoji či udržitelný textil a dekorace.

 

Šetrnost a udržitelnost produktů se při nakupování stává čím dál větším kritériem. Ukažte, že patříte mezi ty, kterým životní prostředí není lhostejné. Počítá se každá snaha. Ocení to planeta i vaši zákazníci.

 

Mohlo by vás zajímat:

Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Mergado Pack pro WooCommerce vám nově pomůže sbírat recenze pro Biano Star

Mnoho uživatelů se při online nákupech bojí pořizovat nábytek naslepo. Když si ho nemohou prohlédnout na vlastní oči, často jim ve výběru pomáhají recenze ostatních zákazníků. Právě takovou funkci v roce 2021 představil specializovaný srovnávač Biano.

29.03.2022
Které srovnávače zboží zvednou prodeje vašeho e-shopu

Zbožové srovnávače a vyhledávače jsou dlouhodobě efektivním nástrojem inzerce. Najdete mezi nimi několik univerzálních pro začátečníky i pokročilé prodejce. Ale i takové, které zatím neznáte, a přitom vám budou umět přivést nové zákazníky. Zorientujete se v nich pomocí Mergado průvodce.

22.10.2021

Přidat komentář