Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Článek zveřejněn 12.04.2022

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI. Pojďme si to ukázat detailně.

Lepší propagace zboží s Biano Studio

Využijte nového nástroje Biano Studio v rámci reklamy na marketplace a nabídněte zákazníkům inspiraci a nákup v jednom. Pomocí návrhu interiéru nebo exteriéru ukážete nakupujícím kombinaci jednotlivých kousků přímo v Bianu. Nástroj pracuje s velikostí, perspektivou a rotací produktů.

Ukázka designu z Biano Studia. Zdroj: biano.cz

Zjednodušte zákazníkům výběr v nabídce vašeho sortimentu – návrh v Biano Studio je hotov během pár minut. Jak na to?

  • Nástroj je zdarma dostupný na marketplace Biano.
  • Nepotřebujete instalaci, stačí se přihlásit a začít tvořit.
  • Návrh pojmenujte a začněte přidávat jednotlivé produkty.
  • Biano Studio využívá všech funkcí, které Biano nabízí.

Zviditelněte svůj sortiment na FAVI

Chcete dostat vaše produkty ještě více do pozornosti zákazníků? Využijte sílu správně zasílaných parametrů do katalogu FAVI. Srovnávač připravil praktický souhrn, jak si poradit s přidáním parametrů v XML feedu a jejich variantami.

Zasíláte minimálně 3 parametry? FAVI je zobrazí na detailu produktu a zařadí do filtrů. Zákazníci tak snáze vyhledají produkt podle svých představ a pozice produktů se bude zvyšovat i bez dodatečného navyšování CPC.

Při inzerci nábytku a dekorací prodávají hlavně prvotřídní obrázky produktu. Nepodceňte jejich kvalitu, ostrost nebo rozlišení. Vyzkoušejte aplikaci Feed Image Editor, která vám pomůže spravovat obrázkovou inzerci automatizovaně a přesně podle požadavků porovnávačů. Otestujte její funkce na prvních 30 dní zdarma.

Feed Image Editor na 30 dní zdarma
  • zvyšte prodejní potenciál produktů atraktivním image marketingem
  • hromadná a automatizovaná správa obrazové inzerce na srovnávačích

Získejte výhodu při získávání nových zákazníků a další způsob, jak zlepšit výkon e-shopu na FAVI nebo Bianu. Zajímá vás víc? Přečtěte si naše tipy, které vám pomohou s inzercí i na dalších srovnávačích zboží.

 

Mohlo by vás zajímat:

Zvládli jsme 2 veletrhy za 48 hodin. Vlog z Reshoperu, Praha a EXPO, Varšava

Mergado má za sebou účast na mnoha mezinárodních i domácích e-commerce akcích. Poprvé jsme však zažili dva velké veletrhy dva dny po sobě. Nejdříve jsme se vydali na pražský Reshoper a hned od den později jsme se přesunuli na varšavské EXPO.

28.04.2022
Staňte se členy Kaufland Global Marketplace. Zajistí vám inzerci do ČR, SR a dalších evropských trhů

Prodejní gigant Kaufland v roce 2023 chystá otevření online tržišť v České republice a na Slovensku. Budou součástmi sítě Kaufland Global Marketplace, která vám umožní inzerovat na několika marketplaces po celé Evropě. K tomu, abyste expandovali na další trhy, vám postačí jedna registrace.

22.03.2022
Nové Ordelogy Mini přináší přehled o všech objednávkách na jednom místě

Do Mergado Store za poslední dobu přibyly nové aplikace pro rychlejší a přehlednější vedení e-shopu. Najdete mezi nimi i pomocníka v oblasti datového managementu, appku Ordelogy Mini. Zjistěte, jak vám zjednoduší práci s objednávkami a zautomatizuje procesy v online prodeji.

10.03.2022

Přidat komentář