Biano.cz - inzerce zdarma pro Home&Decor

Článek zveřejněn 29.01.2016

Co je to Biano?

Sami svoji službu popisují takto: "Biano je největší inspirativní portál v oblasti bydlení a nábytku v ČR. Své realizace zde prezentují stovky profesionálních designerů, prostřednictvím kterých inspirujeme k nákupu desítky tisíc uživatelů denně, kteří si mohou vybrat z katalogu zboží českých internetových prodejců Home&decor."

biano-homepage

Jak spustit inzerci?

Postup je zcela jednoduchý, stačí v patičce webu kliknout na "Chcete zdarma přidat zboží ze svého e-shopu", zaregistrovat se jako obchodník a přidat adresu XML feedu.

Které produkty lze inzerovat?

Zobrazovat se vám budou produkty, které jsou z kategorie Home &decor, tedy nábytek, dekorace, uklízecí potřeby a vše okolo zahrady. Nemusíte tedy sami skrývat ostatní produkty, budou automaticky skryty algoritmem.

Biano a Mergado

Biano podporuje totožný formát feedu jako Heureka. Naši vývojáři aktuálně pracují na vizuálním oddělení feedu pro Biano v Mergadu, ale než bude hotovo, můžete zadat jako výstupní formát Heureku. Vytvoří se vám feed s názvem Heureka 2 a ten použijte pro Biano.
Pokud máte ve feedu hodně položek a ovlivnilo by to váš tarif, můžete si například skrýt produkty, které v CATEGORYTEXTu neobsahují hodnoty Nábytek, dekorace či zahrada.

To nejlepší nakonec

Co je velmi důležité, služba je zatím zcela zdarma. Zpoplatnění nejspíše bude výhledově následovat, ale nyní můžete inzerovat bezplatně a vyzkoušet si, má-li pro vás inzerce na Biano.cz smysl.

Komentáře

Již existuje nový vyhledávač produktů pro domácnost a zahradu www.bevedo.cz

Bevedo/Pátek, 21. Duben 2017 - 17:08

Přidat komentář