Nová aplikace pro Mergado — přísný hlídač Crediteam

Článek zveřejněn 24. 03. 2017
| 1 minuta čtení
Crediteam tedy bude hlavně pomocníkem těch, kdo spravují více e‑shopů (třeba marketingové agentury), které už teď nemusí mnohokrát kliknout na jednotlivé shopy (a přitom zapomenout, na který z nich už klikli), aby ohlídali výši kreditu na jednotlivých srovnávačích. 
 
S tím se pojí jedna zajímavá novinka — aplikace je první v Mergado Store, která je registrována přímo na uživatele (většinou se aplikace vztahují k e‑shopům nebo exportům).
 

Jak Crediteam vypadá?

O tom, že se finanční prostředky blíží nule, vás kromě číslovky upozorní i barva, která potenciální problémy signalizuje. 
 
 
Po kliknutí do Podrobného přehledu uvidíte nejen aktuální částku, ale také odhad doby, která zbývá do dočerpání kreditu. Odhady staví aplikace na průměrných výdajích za den a týden, které vidíte v dalších polích přehledu. 
 
 
O ubývajícím kreditu vám dá aplikace vědět pomocí notifikací v Mergadu (do budoucna plánujeme i souhrnný e‑mail za sledované e‑shopy). 
 
Crediteam je zatím benjamínek v naší nabídce a očekáváme, že do budoucna poroste a zesílí — bude toho umět víc. Nové funkce tu tedy budou co nevidět a dáme vám o nich vědět.
 
Podrobné info i přístup k zapnutí aplikace najdete přímo v Mergado Store
 
Napsal / Kateřina Šmajzrová / 24. 03. 2017

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Témata: Aplikace

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.