Nová verze aplikace Pairing Bear přináší lepší přehled o vašich produktech

Článek zveřejněn 25.01.2019

Vývojáři appky Pairing Bear pravidelně pracují na jejích vylepšeních. Proto se náš Medvěd může pochlubit dvěma novými funkcemi, které zjednoduší vaši orientaci v produktech na e-shopu. Chcete vědět, co přesně nově nasazené funkce umí? Přečtěte si tento miničlánek.

Jaké vylepšení získala aplikace Pairing Bear

Historie nahraných CSV

Díky funkci historie importů CSV získáte přehled, kolik položek se importovalo. Tato služba je dobrým pomocníkem při řešení problémů, kdy si uživatel není jistý, jestli se z CSV něco naimportovalo. V historii importu dokáže zkontrolovat, jestli v příslušném CSV vůbec existovaly nějaké produkty použitelné k importu.

Rozhraní Historie nahraných CSV.

Možnost řazení vyfiltrovaných produktů

Pomocí třídění nalezených produktů si je seřadíte přesně tak, jak potřebujete. Tuto funkci ocení zejména e-shopaři, kteří spravují rozsáhlejší feedy. Funguje to jednoduše. Produkty si nejprve vyfiltrujete a váš výsledek seřadíte podle několika možných kritérií. Tyto informace pak dokážete porovnat s produkty na e-shopu a systematicky postupovat v kontrole, zda Pairing Bearem navržené páry sedí. Takto ověříte, jestli podle těchto návrhů můžete produkty skutečně spárovat.

Rozhraní řazení produktů.

A to je vše. Chcete vědět, co všechno Pairing Bear umí? Popsali jsme to v článcích Párujte silou medvědí a Párujte efektivněji s vylepšeným Pairing Bearem. Že ještě Pairing Bear nepoužíváte? Aktivujte si ho na 10 dní zdarma v Mergado Store.

Pairing Bear

Pairing Bear je nástroj, který vám pomůže produkty na Heurece spárovat automaticky během pár kliknutí. Využívá data z reportu Heureky Spárovanost produktů.

Přidat komentář