S novinkami Feed Image Editoru najdete chybějící obrázky i přizpůsobíte jejich rozměry

Hodilo by se vám umět vyhledat chybějící produktové obrázky ve feedu na jedno kliknutí? Aplikace Feed Image Editor vám tuto důležitou překážku v inzerci pomůže překonat. Díky jejímu přehledu také pohodlně přizpůsobíte parametry obrázků pro nejpoužívanější zbožáky.

Vyhledejte chybějící obrázky a vraťte je do inzerce

Pokud nakupující u vašeho zboží neuvidí obrázky, budou mít omezenou představu o tom, jak vypadá. Většina zbožáků vám navíc produkty bez obrázků zamítne. FIE proto mezi funkcionality přidala funkci, která vám je snadno pomůže vyhledat.

Produktové banky vám dodají obrázky, které potřebujete

Produktové databanky obsahují specifikace zboží i obrázky v potřebné kvalitě. FIE je nově napojeno na portál barcodelookup.com, který shromažďuje více než 200 milionů produktů z celého světa. Vyhledávací proces je zde založený na používání EAN kódů, proto si ověřte, že je u zboží ve feedu máte vyplněny.

Postup vyhledávání:

1. Ve Feed Image Editoru klikněte na sekci Produkty.

2. Ve filtru Skupina vyberte záložku Produkty bez obrázků a potvrďte tlačítkem Filtrovat.

3. Zde napravo u každého produktu najdete tlačítko s ikonkou čárového kódu. Když na ni kliknete, dostanete se přímo na výsledek vyhledávání. Pokud vybraný obrázek chcete použít, zdarma si ho stáhněte.

S FIE budete mít obrázky pro nejpoužívanější srovnávače v ideálních parametrech

Pokud inzerujete na několika různých zbožácích či inzertních kanálech, nejspíš budete muset produktové obrázky přizpůsobit každému z nich zvlášť. Srovnávače mají svoje vlastní požadavky pro obrazovou inzerci, proto si musíte dát pozor v jaké vaše obrázky mají:

  • rozměry
  • pozadí
  • datovou velikost
  • formát
  • či jestli neobsahuje vodoznaky a další grafické prvky

Nepátrejte už po potřebných parametrech zvlášť. Na blogu FIE najdete všechny potřebné informace v přehledných tabulkách.

 

Období předvánočních kampaní pomalu začíná. Ujistěte se, že máte produktové obrázku stoprocentně v pořádku. A pokud ne, doplňte je z produktové banky. Image marketing je komplexní marketérská činnost, které musíte věnovat pozornost. A my vám pomůžeme s jejími začátky. Stačí se přihlásit na školení Jak na image marketing pomocí Feed Image Editoru.

 

Mohlo by vás zajímat:

S novými funkcemi Feed Image Editoru vytvoříte transparentní pozadí a vylepšíte SEO

Trápí vás zdlouhavé odstraňování pozadí z produktových obrázků nebo se potýkáte se snižováním jejich datové velikosti? Vývojový tým FIE pro vás v nedávné době přinesl dvě novinky, se kterými se i tyto image marketingové úkony stanou jednoduché.

18.01.2022
Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

30.08.2021

Chcete získat rychlý přehled o novinkách na domácí i zahraniční e-commerce scéně? Nový díl Mergado Insight vás během tří minut provede vším důležitým, co se událo na poli srovnávačů i našich appek. Nalaďte si k poobědové pauze MergadoTV a načerpejte užitečné tipy pro váš e-shop.

22.06.2021

Přidat komentář