S novinkami Feed Image Editoru najdete chybějící obrázky i přizpůsobíte jejich rozměry

Článek zveřejněn 18.08.2020

Hodilo by se vám umět vyhledat chybějící produktové obrázky ve feedu na jedno kliknutí? Aplikace Feed Image Editor vám tuto důležitou překážku v inzerci pomůže překonat. Díky jejímu přehledu také pohodlně přizpůsobíte parametry obrázků pro nejpoužívanější zbožáky.

Vyhledejte chybějící obrázky a vraťte je do inzerce

Pokud nakupující u vašeho zboží neuvidí obrázky, budou mít omezenou představu o tom, jak vypadá. Většina zbožáků vám navíc produkty bez obrázků zamítne. FIE proto mezi funkcionality přidala funkci, která vám je snadno pomůže vyhledat.

Produktové banky vám dodají obrázky, které potřebujete

Produktové databanky obsahují specifikace zboží i obrázky v potřebné kvalitě. FIE je nově napojeno na portál barcodelookup.com, který shromažďuje více než 200 milionů produktů z celého světa. Vyhledávací proces je zde založený na používání EAN kódů, proto si ověřte, že je u zboží ve feedu máte vyplněny.

Postup vyhledávání:

1. Ve Feed Image Editoru klikněte na sekci Produkty.

2. Ve filtru Skupina vyberte záložku Produkty bez obrázků a potvrďte tlačítkem Filtrovat.

3. Zde napravo u každého produktu najdete tlačítko s ikonkou čárového kódu. Když na ni kliknete, dostanete se přímo na výsledek vyhledávání. Pokud vybraný obrázek chcete použít, zdarma si ho stáhněte.

S FIE budete mít obrázky pro nejpoužívanější srovnávače v ideálních parametrech

Pokud inzerujete na několika různých zbožácích či inzertních kanálech, nejspíš budete muset produktové obrázky přizpůsobit každému z nich zvlášť. Srovnávače mají svoje vlastní požadavky pro obrazovou inzerci, proto si musíte dát pozor v jaké vaše obrázky mají:

  • rozměry
  • pozadí
  • datovou velikost
  • formát
  • či jestli neobsahuje vodoznaky a další grafické prvky

Nepátrejte už po potřebných parametrech zvlášť. Na blogu FIE najdete všechny potřebné informace v přehledných tabulkách.

 

Období předvánočních kampaní pomalu začíná. Ujistěte se, že máte produktové obrázku stoprocentně v pořádku. A pokud ne, doplňte je z produktové banky. Image marketing je komplexní marketérská činnost, které musíte věnovat pozornost. A my vám pomůžeme s jejími začátky. Stačí se přihlásit na školení Jak na image marketing pomocí Feed Image Editoru.

 

Mohlo by vás zajímat:

Vodoznaky v inzerci vás už trápit nemusí. Feed Image Editor je nechá zmizet

Taky patříte mezi e-shopaře, kteří při nastavování produktových obrázků do inzerce tráví mnoho času odstraňováním vodoznaků? Tento neoblíbený úkon vám nově pomůže vyřešit aplikace Feed Image Editor. Díky ní vodoznaky smažete na pár kliknutí a vaše obrázky budou vypadat bezchybně.

17.05.2022
Jak profitovat z nových funkcí na srovnávačích Biano a FAVI

Prodáváte zboží ze sekce home & decor? Specializované srovnávače Biano a FAVI přinášejí novinky, které vám pomohou zajistit větší úspěch online kampaní. Objevte například další prodejní nástroj Biano Studio nebo souhrnný tahák k parametrům zboží na FAVI.

12.04.2022
Odstranění pozadí rychle a jednoduše? S Feed Image Editorem to zvládnete na pár kliknutí

Umět automatizovaně měnit citlivost odstranění pozadí a vyhladit ořezané hrany objektů v produktových obrázcích je užitečná funkce pro marketéry a e-shopaře. Aplikace Feed Image Editor se ve svých aktuálních releasech zaměřuje na zjednodušení úkonů spojených s úpravou pozadí.

22.02.2022

Přidat komentář