Jak inzerovat se stejnými náklady a větším dosahem? Odpovědí je CSS program od appky Kvinono

Získejte nového partnera pro váš e-shop. Poznejte aplikaci Kvinono. Novinka v Mergado Store vám umožní získat maximum z inzerce při výrazně nižších nákladech a dosáhnout až na 20% slevu v Google Shopping kampaních. Jak celý CSS program funguje? V novém dílu podcastu Mergado To Go vám jeho služby představí specialistka Aneta Matyášová.

Podcast si pusťte na kanálu MergadoToGo:

V podcastu vám Aneta poví:

0:24 Jakou pozici zastává Aneta v Kvinonu?
0:34 Co je to CSS program?
1:46 Proč je výhodné využít CSS program?
2:16 Jak vzniká taková výhoda?
2:58 Jak se budoval program Kvinono?
3:42 Musí klient s appkou využívat i služby Besteta?
3:51 Jaké jsou výhody CSS Kvinono?
4:53 Pro jaké zboží je program vhodný?
5:50 Jak si aktivovat Kvinono?
6:17 Je pro využívání CSS programu nutné používat Mergado?

Kvinono

Kvinono je aplikace agentury Besteto, která vám umožní připojit se do jejich CSS programu. Členství v ní vám zaručí nižší cenu inzerce v Google Nákupech až o 20 %. Za podobný výsledek tak budete platit méně. Nebo dosáhnete lepších výsledků pomocí obdobné ceny. Získejte maximum z inzerce vašich produktů na Google za méně peněz a vyzkoušejte CSS Kvinono na 1 měsíc zdarma.

Mohlo by vás zajímat:

Usnadněte si tvorbu PPC reklam a SEO s appkou Scraping Camel. Jak funguje nový pomocník marketérů?

Aplikace Scraping Camel je novinka od firmy Shopitak, která nedávno přistála v našem Mergado Store. Do další části AppDate jsme proto pozvali specialistu Tomáše Gregoroviče a pobavili se nejen o fungování appky, ale i jejím konkrétním využití pro SEO konzultanty.

05.05.2021
Pohlídejte si chod e-shopu s appkou společnosti Ordelogy. Jejich funkce vám představí nový díl AppDate

V Mergado Store přibyly před časem aplikace mladé vývojářské firmy Ordelogy. Nástroj pro kontrolu webu Monitoring Horn a automatický pomocník Cron Runner, které vám výrazně usnadní správu vašeho obchodu. Jak přesně appky fungují?

21.01.2021
Analytický a cenový nástroj v jednom. Seznamte se s aplikací Pricing Fox

Výhodná cena je pro zákazníka jedním z nejpřesvědčivějších argumentů k nákupu. Jak zabezpečit, aby byla cenotvorba stále příznivá pro e-shop i nakupujícího? Vyzkoušejte aplikaci Pricing Fox, která ohlídá cenu automaticky a přesně podle vašich požadavků. O tom, jak ji využít na maximum, jsme si popovídali v nejnovějším dílu AppDate se specialistkou na pricing, Dominikou Postavovou.

26.11.2020

Přidat komentář