Appka eM Files je výhra pro marketéry. Už nemusí čekat, až data do feedu doplní e-shop

Zaměstnanci marketingových agentur a freelance specialisté ví, jak zdlouhavé umí být čekání na přidání dat e-shopem. Chtěli byste upravit informace v XML feedu a co nejdříve postrčit inzerci k efektivnějším zítřkům, ale e-shop data do feedu stále nedoplnil. Citelné zrychlení takovýchto situací vám umožní appka eM Files. Její pomocí umístíte soubory na internet, aby byly veřejně dostupné a přístupné pro libovolný počet uživatelů.

Umět umístit soubory na internet sám je výhoda

Uveďme si příklad. Jste marketér, chcete do feedu doplnit chybějící obrázky zboží, ale e-shop je na svůj web zatím nedoplnil. Dříve byste v tomto směru inzerci nemohli vylepšit a zbývalo by vám jen čekat. Díky eM Files soubory nahrajete sami a doplníte chybějící data kdykoliv potřebujete.

Jak používat aplikaci eM Files

Pokud jste si appku aktivovali v Mergado Store, stačí si ji otevřít v Mergadu a:

1. Kliknout na tlačítko + Nový soubor/adresář

2. a) Nahrát soubor či složku (např. s produktovými obrázky), které chcete umístit na internet.

2. b) Vytvořit soubor či složku.

3. Nahrané soubory budou dostupné na URL adrese. Přístup k nim mají všichni, kdo mají v Mergadu přístup k danému e-shopu. Těmito soubory podle potřeby upravíte data v XML feedu.

Další funkce eM Files

  • organizovat soubory do adresářů
  • kopírovat jejich odkazy
  • stahovat
  • editovat textové soubory

  

Soubory jsou veřejné. Dostupné budou na adrese, kterou nelze snadno uhodnout. Nicméně dostupné budou. Cílem je uskladnění např. obrázků, které jsou veřejné. Pro uložení tajných dat vhodné nejsou.

 

K čemu eM Files využijete

  • Uložení obrázků, na které lze odkázat z XML feedu.
  • Uložení konfiguračních CSV, které lze napojit do Mergada pravidlem Import datového souboru. Jeden soubor přitom může být napojen do více exportů. Změnou v jednom CSV tak ovlivníte více exportů.
  • Uložení CSV pro tvorbu zcela nových exportů v Mergadu.
  • ...a využití je mnohem víc.

 

Zapněte si eM Files na 10 dní zdarma. Její používání výrazně urychlí správu inzerce na straně agenturních či freelance pracovníků bez nutnosti čekání na aktivitu klientských e-shopů. A když už jsme u produktových obrázků – vyzkoušejte appku Feed image Editor. Udělejte si nejdříve bezplatný audit obrázků a zjistěte, jak navýšit proklikovost reklam.

eM Files

S aplikací eM Files umístíte soubory na internet tak, aby byly veřejně dostupné a mělo k nim přístup více uživatelů. To umí výrazně usnadnit vaši práci, protože nemusíte čekat na to, jestli data doplní sám e-shop.

Mohlo by vás zajímat:

S appkou Symlink Stork dokážete přidávat a odebírat nové adresy svým feedům

Mít pod kontrolou, kdo přistupuje k datům vašeho obchodu, je nutnost. Když s partnerem ukončíte spolupráci, je důležité moct mu v přístupu zabránit. Přesně s tím vám pomůže nová aplikace Symlink Stork. Její pomocí vytvoříte každému partnerovi vlastní symlink, který dokážete podle potřeby deaktivovat či odstranit.

16.07.2020
Pricing Fox rozbíhá nové funkce a speciální červencovou akci

Appka Pricing Fox se s příchodem prázdnin posunula o kus vpřed díky balíku nových funkcionalit pro efektivnější cenotvorbu. Pokud s e-shopem právě začínáte řešit přeceňování produktů, potěší vás i její výhodná nabídka aplikace. Přečtěte si, co všechno vám přinese léto s lišáky.

13.07.2020
Skoncujte s manuálním přeceňováním produktů pomocí Pricing Foxu

Seznam aplikací Mergada se nedávno rozrostl o Pricing Fox. Nový cenový automat e-shopařům umožňuje šikovné přeceňování produktů podle nastavených požadavků. S jeho pomocí zkrátíte čas při ruční cenotvorbě. Pojďme si více představit, jak appka funguje.

19.05.2020

Přidat komentář