Co přinesl rok 2020 v Mergadu

Jak Mergado zvládlo náročné výzvy roku 2020? Podívali jsme na uplynulých dvanáct měsíců a shrnuli vše, co se nám podařilo společně dosáhnout. Mrkněte se na přehled důležitých momentů, letošních novinek a splněných cílů.

Zaostřeno na úspěchy

  • Rok 2020 v Mergadu prověřil schopnost přizpůsobit se nečekaným událostem a stoprocentně fungovat na home office. Během karantény jsme si vybudovali užitečné návyky a práce na dálku nám nebránila ani v dalším zlepšování našeho nástroje.
  • Během roku proběhlo 19 releasů Mergada, které přinesly řadu nových funkcí a přidaných formátů z celého světa. Náš konzultant Luděk Volejník je šikovně zrekapituloval v našem prvním livestreamu.
  • Mergado od letoška pokrývá už 11 regionů. Všechny jazykové verze našeho webu přinesly pestrý obsah, na kterém jsme spolupracovali i s certifikovanými agenturami. Na Mergado TV najdete rozhovory se specialisty z Uniferu, eBrány, eVisions, Ordelogy nebo ShockMarketu.
  • Zahraniční expanze je v Mergadu horké téma. Proto vám pravidelně přinášíme užitečné tipy, jak proniknout na e-commerce trhy v dalších státech. Před Vánoci jsme navíc připravili praktický slovník marketingových pojmů v 9 jazycích.
  • Offline akcím rok 2020 příliš nepřál, ale tradiční Mergado Fest jsme úspěšně přesunuli na vaše obrazovky. V online podobě jsme organizovali i školení a v průběhu roku vzdělali na 400 účastníků.
  • Modul Mergado Pack získal novou webovou stránku a dosáhl další milníky v počtu aktivací uživateli PrestaShopu, WooCommerce a OpenCartu.
  • Do portfolia Mergado Store přibylo rovnou šest nových aplikací. S jejich pomocí bude pricing, monitoring či data management na e-shopu mnohem jednodušší.

Připravte se na sváteční režim

I když si náš tým dává vánoční pauzu, Mergado bude ve stoprocentním provozu. V případě potřeby se můžete obrátit na náš support, který bude k dispozici během pracovních dnů od 21. – 23. prosince a 28. – 31. prosince. V plném nasazení se uvidíme od 4. ledna.

 

Přejeme vám úspěšný závěr tohoto roku, klidné svátky a bohatý rok 2021.

 

Mohlo by vás zajímat:

Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

30.08.2021
Sedmý ročník ShopCampu chystá dvojitou dávku vzdělávání

Tradiční zářijová událost ShopCamp tento rok nabídne rovnou dvě formy konference. E-shopařům a marketérům, kteří se akce nezúčastní v Praze, poskytne online verzi přednášek i poradenství. Seznamte se s programem ShopCampu, který tento rok navštívíte i z pohodlí domova či kanceláře.

25.08.2020
Vytvořte si nové pracovní zvyky a zefektivněte si home office

Na několikatýdenní home office se dopředu připravit nedá. Vzdálenost však společně překonáváme novými nápady a zlepšováky. A odloučení nás díky tomu jako tým ještě víc spojilo. Inspirujte se, jak si v online režimu vytvořit pohodovou a produktivní atmosféru.

15.04.2020

Přidat komentář