Co přinesl rok 2020 v Mergadu

Článek zveřejněn 17.12.2020

Jak Mergado zvládlo náročné výzvy roku 2020? Podívali jsme na uplynulých dvanáct měsíců a shrnuli vše, co se nám podařilo společně dosáhnout. Mrkněte se na přehled důležitých momentů, letošních novinek a splněných cílů.

Zaostřeno na úspěchy

  • Rok 2020 v Mergadu prověřil schopnost přizpůsobit se nečekaným událostem a stoprocentně fungovat na home office. Během karantény jsme si vybudovali užitečné návyky a práce na dálku nám nebránila ani v dalším zlepšování našeho nástroje.
  • Během roku proběhlo 19 releasů Mergada, které přinesly řadu nových funkcí a přidaných formátů z celého světa. Náš konzultant Luděk Volejník je šikovně zrekapituloval v našem prvním livestreamu.
  • Mergado od letoška pokrývá už 11 regionů. Všechny jazykové verze našeho webu přinesly pestrý obsah, na kterém jsme spolupracovali i s certifikovanými agenturami. Na Mergado TV najdete rozhovory se specialisty z Uniferu, eBrány, eVisions, Ordelogy nebo ShockMarketu.
  • Zahraniční expanze je v Mergadu horké téma. Proto vám pravidelně přinášíme užitečné tipy, jak proniknout na e-commerce trhy v dalších státech. Před Vánoci jsme navíc připravili praktický slovník marketingových pojmů v 9 jazycích.
  • Offline akcím rok 2020 příliš nepřál, ale tradiční Mergado Fest jsme úspěšně přesunuli na vaše obrazovky. V online podobě jsme organizovali i školení a v průběhu roku vzdělali na 400 účastníků.
  • Modul Mergado Pack získal novou webovou stránku a dosáhl další milníky v počtu aktivací uživateli PrestaShopu, WooCommerce a OpenCartu.
  • Do portfolia Mergado Store přibylo rovnou šest nových aplikací. S jejich pomocí bude pricing, monitoring či data management na e-shopu mnohem jednodušší.

Připravte se na sváteční režim

I když si náš tým dává vánoční pauzu, Mergado bude ve stoprocentním provozu. V případě potřeby se můžete obrátit na náš support, který bude k dispozici během pracovních dnů od 21. – 23. prosince a 28. – 31. prosince. V plném nasazení se uvidíme od 4. ledna.

 

Přejeme vám úspěšný závěr tohoto roku, klidné svátky a bohatý rok 2021.

 

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022

Přidat komentář