PROBIDDING 2019 – Rozhovor s Milanem Šmídem, Zásilkovna

Článek zveřejněn 30.05.2019

Další známá tvář, se kterou jsme se potkali na konferenci PROBIDDING 2019, byl Milan Šmíd. Milan v nedávných měsících ukončil svoje dlouholeté působení na Seznam.cz a své síly nabídl jiné významné firmě. Stal se marketingovým ředitelem skupiny Packeta, která vlastní českou jedničku přes logistiku – Zásilkovnu.

Zásilkovna aspiruje stát se globální logistickou platformou pro celý svět a Milan Šmíd jí má pomoct zavést jednotnou marketingovou strategii. Pusťte si rozhovor o jeho prvních dojmech a novinkách Zásilkovny jako je nová C2C aplikace a automatizovaná výdejna Z-BOT.

Audiozáznam videa si pusťte na našem podcastu MergadoToGo:

 

Mohlo by vás zajímat:

Propojení Zásilkovny a Alzy výrazně usnadňuje přebírání zboží

Nová spolupráce Zásilkovny a AlzaBoxu se zaměřuje na bezkontaktní výdejní místa. Tento unikátní projekt českým zákazníkům přinese lepší možnosti dopravy objednávek a jejich komfortnější vyzvednutí. Podívejme se, co tato novinka obnáší.

12.05.2020
Získejte konkurenční výhodu v dopravě zboží do Polska

Dejte polským zákazníkům větší důvod, proč nakoupit právě u vás – poskytněte jim možnost využívat nejoblíbenější odběrná místa v Polsku, Paczkomaty. Tuto službu dopravce InPost od listopadu nabízí Zásilkovna.

04.12.2018

Přidat komentář