2021 v Mergadu. Zrekapitulujte si s námi nabitý rok

S blížícím se koncem sezóny vám opět přinášíme ohlédnutí za uplynulým rokem. Podařilo se nám toho opravdu hodně. Mergado je bohatší o mnoho nových funkcí, mluví maďarsky a podívalo se i na pár mezinárodních veletrhů. Co jsou pro nás zlaté hřeby letošního roku?

2021 byl rokem nových funkcionalit, expanze a vzdělávání komunity

V Mergadu nebyla letos nouze o zdolané milníky a zajímavé novinky. Pojďte se s námi podívat na ty největší z nich:

 • Naši vývojáři se v roce 2021 činili. Vydali 23 releasů a nástroj vylepšili o významné funkce jako Oneliner, nové informační proužky, výběry, tabulkové zobrazení nebo množství přidaných formátů. 
 • Úspěšně jsme spustili Mergado v maďarštině a během roku připravili i 5 webinářů pro maďarské uživatele.
 • Stali jsme se součástí E-commerce Hungary, E-commerce Hrvatska a partnerem platformy Kaufland.de.
 • Našim čtenářům jsme připravili 322 článků v 11 jazycích.
 • Pro fanoušky interaktivního obsahu jsme natočili 26 videí pro MergadoTV a 25 podcastů pro MergadoToGo.
 • Letošek přál o něco více offline akcím. Na podzim jsme vyrazili do polské Varšavy na veletrh Expo 21 – Targi e-handlu, do chorvatského Záhřebu na konferenci Cro Commerce a nechyběli jsme ani na ShopCampu v Praze. Zorganizovali jsme také vlastní MeetUp v Brně.
 • Nezaháleli jsme ani na supportu. Během roku 2021 vyřešila naše podpora ke spokojenosti uživatelů více než 7500 dotazů.
 • Do Mergado Store jsme postupně přidali další užitečné aplikace, které oceňují e-shopaři a marketingoví specialisté. Mezi novými appkami naleznete Translating Parrot, Scraping Camel, Kvinono, Ordelogy Mini, PPC Wolf a čerstvou Ordelogy KeyWords.
 • Dařilo se také Mergado Packu – modul WooCommerce si stáhlo přes 2000 uživatelů.
 • Základy Mergada, aplikací a srovnávačů jsme proškolili přes 860 účastníků našich workshopů.
 • Do roku 2022 jsme si nadělili i nový systém certifikací. Mrkněte, jak fungují kategorie Zlatý, Stříbrný a Bronzový partner.

   

Začíná sváteční režim

A to nejen u vás doma. I náš tým si dopřeje chvíli vánočního odpočinku. Ale nebojte se, nástroj Mergado poběží na plné obrátky. K dispozici vám bude i support, a to během pracovních dnů od 21. do 23. prosince a od 27. do 31. prosince od 9:00 do 16:00 hod. A naplno se vidíme opět od 3. ledna.

Vánoční úklid v Mergadu

Ke konci roku vám posíláme ještě malý tip – naše supporťačka Barča připravila užitečný seznam bodů, jak si vyčistit nepotřebná data a zpřehlednit práci s naším nástrojem.

 

Mergado vám přeje klidné svátky a úspěšný rok 2022.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado MeetUp přinese novinky z našich aplikací i dalších e-commerce odborníků

Chybí vám setkávání s kolegy z online marketingu? A zajímají vás aktuální novinky z Mergada, jeho appek a dalších odborníků? Doražte na Mergado MeetUp. Proběhne 9. září od 15 do 17.15 hodin v brněnském podniku Už nejsme Atlas.

30.08.2021
Co přinesl rok 2020 v Mergadu

Jak Mergado zvládlo náročné výzvy roku 2020? Podívali jsme na uplynulých dvanáct měsíců a shrnuli vše, co se nám podařilo společně dosáhnout. Mrkněte se na přehled důležitých momentů, letošních novinek a splněných cílů.

17.12.2020
Sedmý ročník ShopCampu chystá dvojitou dávku vzdělávání

Tradiční zářijová událost ShopCamp tento rok nabídne rovnou dvě formy konference. E-shopařům a marketérům, kteří se akce nezúčastní v Praze, poskytne online verzi přednášek i poradenství. Seznamte se s programem ShopCampu, který tento rok navštívíte i z pohodlí domova či kanceláře.

25.08.2020

Přidat komentář