2021 v Mergadu. Zrekapitulujte si s námi nabitý rok

Článek zveřejněn 16.12.2021

S blížícím se koncem sezóny vám opět přinášíme ohlédnutí za uplynulým rokem. Podařilo se nám toho opravdu hodně. Mergado je bohatší o mnoho nových funkcí, mluví maďarsky a podívalo se i na pár mezinárodních veletrhů. Co jsou pro nás zlaté hřeby letošního roku?

2021 byl rokem nových funkcionalit, expanze a vzdělávání komunity

V Mergadu nebyla letos nouze o zdolané milníky a zajímavé novinky. Pojďte se s námi podívat na ty největší z nich:

 • Naši vývojáři se v roce 2021 činili. Vydali 23 releasů a nástroj vylepšili o významné funkce jako Oneliner, nové informační proužky, výběry, tabulkové zobrazení nebo množství přidaných formátů. 
 • Úspěšně jsme spustili Mergado v maďarštině a během roku připravili i 5 webinářů pro maďarské uživatele.
 • Stali jsme se součástí E-commerce Hungary, E-commerce Hrvatska a partnerem platformy Kaufland.de.
 • Našim čtenářům jsme připravili 322 článků v 11 jazycích.
 • Pro fanoušky interaktivního obsahu jsme natočili 26 videí pro MergadoTV a 25 podcastů pro MergadoToGo.
 • Letošek přál o něco více offline akcím. Na podzim jsme vyrazili do polské Varšavy na veletrh Expo 21 – Targi e-handlu, do chorvatského Záhřebu na konferenci Cro Commerce a nechyběli jsme ani na ShopCampu v Praze. Zorganizovali jsme také vlastní MeetUp v Brně.
 • Nezaháleli jsme ani na supportu. Během roku 2021 vyřešila naše podpora ke spokojenosti uživatelů více než 7500 dotazů.
 • Do Mergado Store jsme postupně přidali další užitečné aplikace, které oceňují e-shopaři a marketingoví specialisté. Mezi novými appkami naleznete Translating Parrot, Scraping Camel, Kvinono, Ordelogy Mini, PPC Wolf a čerstvou Ordelogy KeyWords.
 • Dařilo se také Mergado Packu – modul WooCommerce si stáhlo přes 2000 uživatelů.
 • Základy Mergada, aplikací a srovnávačů jsme proškolili přes 860 účastníků našich workshopů.
 • Do roku 2022 jsme si nadělili i nový systém certifikací. Mrkněte, jak fungují kategorie Zlatý, Stříbrný a Bronzový partner.

   

Začíná sváteční režim

A to nejen u vás doma. I náš tým si dopřeje chvíli vánočního odpočinku. Ale nebojte se, nástroj Mergado poběží na plné obrátky. K dispozici vám bude i support, a to během pracovních dnů od 21. do 23. prosince a od 27. do 31. prosince od 9:00 do 16:00 hod. A naplno se vidíme opět od 3. ledna.

Vánoční úklid v Mergadu

Ke konci roku vám posíláme ještě malý tip – naše supporťačka Barča připravila užitečný seznam bodů, jak si vyčistit nepotřebná data a zpřehlednit práci s naším nástrojem.

 

Mergado vám přeje klidné svátky a úspěšný rok 2022.

Mohlo by vás zajímat:

Poznejte know-how e-commerce odborníků z MergadoFestu 22

Čtvrtý ročník MergadoFestu přinesl portfolio 19 inspirativních spíkrů. Zajímá vás, jaká témata zazněla a čemu se aktuálně věnují čeští a slovenští marketéři? Načerpejte nové znalosti prostřednictvím jejich prezentací přehledně a na jednom místě.

23.06.2022
Nestihli jste přednášky MergadoFestu 22 živě? Pusťte si je online

Čtvrtý ročník MergadoFestu opět nabídl kvalitní přednášky na aktuální e-commerce témata. Propásli jste některou nebo si ji chcete projít ještě jednou? Podívejte se na videozáznamy vstupů vybraných spíkrů i spolu s jejich prezentacemi.

07.06.2022
E-commerce na komunitní vlně. MergadoFest 22 přinesl konferenci, která propojuje

V Mergadu nám vždycky šlo o sdružování profesionálů z online marketingu, sdílení know-how a společné vzdělávání. Spojení konference a neformálního setkání na MergadoFestu je každoročním vyvrcholením našich aktivit.

26.05.2022

Přidat komentář