Oneliner zrychluje tvorbu výběrů v Mergadu

Článek zveřejněn 14.07.2021

Aby mohl uživatel v Mergadu provádět úkony rychleji a pohodlněji. O to nám jde při vývoji nových funkcionalit, ze kterých vám nyní představujeme oneliner. Jak už vyplývá z jeho názvu, v jednom řádku dovedete nově vyhledávat text v často prohledávaných elementech. Podívejme se blíže, jak vypadá.

Oneliner funguje podobně jako fulltextové vyhledávání

Nová funkce přináší jednoduchý způsob, jak vytvářet vyhledávací podmínky bez nutnosti proklikávání se do dalších oken a klikání navíc. Tento jednoduchý řádek vám pomůže rychle vyhledat výběr pomocí názvu produktu nebo používaného elementu.

Původní způsob zápisu podmínek z Mergada nezmizel. Výběry proto můžete nadále vytvářet tak, jak jste zvyklí. Věříme ale, že až oneliner vyzkoušíte, během chvilky si ho pro jeho rychlost oblíbíte a dáte mu přednost.

Co je ve výběrech ještě nového

1. Tvorbu výběrů dokážete nově z velké míry ovládat jen pomocí klávesnice (kurzorové šipky, znaky pro podmínky, TAB).

2. V rámci našeptávače hodnot můžete vyhledávat a zpřesnit si našeptávané výsledky pomocí regulárních výrazů.

3. Přidali jsme možnost naklikat vícepodmíkové dotazy.

4. Celý formulář vyčistíte tlačítkem Reset.

5. V „jednoduchém rozhraní“ vyhledáte hodnotu elementu v jiném elementu.

6. K výběru můžete (volitelně) připsat poznámku.

7. V našeptávači elementů najdete slovní význam nejčastěji používaných elementů a také signalizaci, pokud v daném elementu na vstupu nejsou žádné hodnoty.

8. Poskytli jsme více prostoru pro uložené výběry a jejich správu. Nyní mají vyhrazenou vlastní záložku, pod kterou je dovedete snadno spravovat.

V Mergadu neustále vyvíjíme nové funkce, které vám urychlí správu inzerce. Používáte náš nástroj teprve chvíli? Vzdělejte se bezplatně v jeho používání a přihlaste se na Workshop: Začínáme s Mergadem. Už jste v něm při správě inzerce zběhlí a ocenili byste odborné tipy, jak na pokročilejší nastavení? Mnoho užitečných informací přináší Workshop: Mergado pro pokročilé.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado zrychluje další práci. Automaticky navrhne kategorie pro Heureku, Zboží a Google

Správné namapování kategorií je důležité pro zařazení sortimentu do katalogu srovnávače a pro párování produktů. Díky tomu dosáhne vaše inzerce lepších výsledků. Mergado přichází s funkcionalitou, která přidává nové formáty do našeptávače, zrychluje nastavování kategorií a zamezuje tvorbě chyb.

31.05.2022
Inkaso z platební karty za Mergado? Od 2. února 2022 si ho snadno nastavíte

Úhrady faktur za Mergado si už nemusíte každý měsíc pravidelně hlídat. Využijte možnosti nastavit si inkaso z platební karty. Říkáme mu Opakovaná platba. Díky ní se vám budou automaticky strhávat měsíční platby za používání Mergada.

03.02.2022
Mergado mění rozdělení certifikovaných partnerů. Zavádíme systém tří kategorií

Za dobu existence Mergado certifikace se mezi naše partnery přidalo mnoho agentur a specialistů. Klientům nabízí služby na různých úrovních. Proto jsme se rozhodli představit nový systém certifikace.

11.11.2021

Přidat komentář