Oneliner zrychluje tvorbu výběrů v Mergadu

Aby mohl uživatel v Mergadu provádět úkony rychleji a pohodlněji. O to nám jde při vývoji nových funkcionalit, ze kterých vám nyní představujeme oneliner. Jak už vyplývá z jeho názvu, v jednom řádku dovedete nově vyhledávat text v často prohledávaných elementech. Podívejme se blíže, jak vypadá.

Oneliner funguje podobně jako fulltextové vyhledávání

Nová funkce přináší jednoduchý způsob, jak vytvářet vyhledávací podmínky bez nutnosti proklikávání se do dalších oken a klikání navíc. Tento jednoduchý řádek vám pomůže rychle vyhledat výběr pomocí názvu produktu nebo používaného elementu.

Původní způsob zápisu podmínek z Mergada nezmizel. Výběry proto můžete nadále vytvářet tak, jak jste zvyklí. Věříme ale, že až oneliner vyzkoušíte, během chvilky si ho pro jeho rychlost oblíbíte a dáte mu přednost.

Co je ve výběrech ještě nového

1. Tvorbu výběrů dokážete nově z velké míry ovládat jen pomocí klávesnice (kurzorové šipky, znaky pro podmínky, TAB).

2. V rámci našeptávače hodnot můžete vyhledávat a zpřesnit si našeptávané výsledky pomocí regulárních výrazů.

3. Přidali jsme možnost naklikat vícepodmíkové dotazy.

4. Celý formulář vyčistíte tlačítkem Reset.

5. V „jednoduchém rozhraní“ vyhledáte hodnotu elementu v jiném elementu.

6. K výběru můžete (volitelně) připsat poznámku.

7. V našeptávači elementů najdete slovní význam nejčastěji používaných elementů a také signalizaci, pokud v daném elementu na vstupu nejsou žádné hodnoty.

8. Poskytli jsme více prostoru pro uložené výběry a jejich správu. Nyní mají vyhrazenou vlastní záložku, pod kterou je dovedete snadno spravovat.

V Mergadu neustále vyvíjíme nové funkce, které vám urychlí správu inzerce. Používáte náš nástroj teprve chvíli? Vzdělejte se bezplatně v jeho používání a přihlaste se na Workshop: Začínáme s Mergadem. Už jste v něm při správě inzerce zběhlí a ocenili byste odborné tipy, jak na pokročilejší nastavení? Mnoho užitečných informací přináší Workshop: Mergado pro pokročilé.

Mohlo by vás zajímat:

Mergado mění rozdělení certifikovaných partnerů. Zavádíme systém tří kategorií

Za dobu existence Mergado certifikace se mezi naše partnery přidalo mnoho agentur a specialistů. Klientům nabízí služby na různých úrovních. Proto jsme se rozhodli představit nový systém certifikace.

11.11.2021
Jaké novinky u nás přibyly během léta? Pusťte si jejich přehled ve videu Mergado Meeting #7

Během letních prázdnin jsme v našich týmech odpočívali, ale také pracovali na nových funkcích pro ještě lepší chod Mergada. Množství přidaných formátů, vychytávku Oneliner a další novinky vám představí náš ostřílený specialista Luděk Volejník.

09.09.2021

Chcete získat rychlý přehled o novinkách na domácí i zahraniční e-commerce scéně? Nový díl Mergado Insight vás během tří minut provede vším důležitým, co se událo na poli srovnávačů i našich appek. Nalaďte si k poobědové pauze MergadoTV a načerpejte užitečné tipy pro váš e-shop.

22.06.2021

Přidat komentář