Vychytejte vaši obrazovou inzerci s novým Feed Image Editorem

Článek zveřejněn 14.02.2019

Aplikace Feed Image Editor je teď přehlednější a intuitivnější. Díky těmto změnám zjednodušíte tvorbu produktových obrázků a ještě více zatraktivníte jejich vzhled. Chcete se dozvědět, jaké novinky na vás v appce čekají? Čtěte dál.

Nové funkcionality FIE usnadňují přípravu obrazové inzerce

Nová šablona

Vytváření nové šablony doznalo několik změn. Na pravé straně nyní můžete obrázky upravovat ve třech kartách Produkty, Formát a Vrstvy (tato karta byla přejmenována z původního názvu Tvary), mezi kterými se můžete libovolně přepínat. V levém rohu přibyly možnosti přidat Novou vrstvu, přepnout na Jiný produkt a zobrazit Náhled šablony.

Aktuální vzhled tvorby nové šablony. Zdroj: www.feed-image-editor.cz

Karty Produkty a Formát

V těchto kartách vývojáři pouze změnili vzhled. Postup tvorby obrázku je stále stejný:

  1. nejdříve šablonu pojmenujte
  2. potom zvolte, na který výběr produktů ji chcete aplikovat
  3. v kartě Formát vyberte velikost výsledné reklamy, přizpůsobení fotografie atd.

Karta Vrstvy

V této kartě najdete seznam všech vrstev (tedy použitých grafických prvků), které šablona obsahuje.

Novou vrstvu vytvoříte kliknutím na tlačítko Nová vrstva na ovládacím panelu vpravo nebo v levém rohu vedle náhledu produktového obrázku. Nová vrstva se otevře v další kartě. Grafické prvky do ní můžete vkládat a upravovat je tak, jak to znáte z předchozích verzí FIE. Třeba za využití Dynamických prvků, které jsou propojené přímo s vaším feedem.

Mazání vrstev nyní probíhá kliknutím na ikonu koše ve výpisu vrstev, nebo v dané vrstvě výběrem možnosti Smazat vrstvu.

Editace vrstvy. Zdroj: www.feed-image-editor.cz

Feed Image Editor je velmi užitečná appka. Ale není jediná. Podívejte se do Mergado Store – najdete zde množství výkonných aplikací, které rozšiřují funkce Mergada.

Feed Image Editor

Feed Image Editor je aplikace pro práci s obrázky zboží e-shopu. Umožní vám do obrázků doplňovat předchystané nálepky, barevné rámečky, pruhy, puntíky či texty. Využít přitom můžete předchystané grafiky nebo si do aplikace nahrát vlastní. Jen si to představte – vlastní logo, detail produktu nebo oblíbená reklamní postavička teď mohou být snadno součástí vaší inzerce na Facebooku a Instagramu!

Přidat komentář