eCommerce konference 2018 aneb kde čerpat inspiraci v příštím roce /část 2./

Článek zveřejněn 21.12.2017

Včera jsme vám představili seznam českých e-commerce konferencí, které nás zajímají. Dnes navážeme výběrem inspirativních akcí na území našich slovenských sousedů.

Potvrzené konference pro rok 2018 na Slovensku

Living on the Edge 2018

Kdy: 19.4. 2018

Web: konferencie.hnonline.sk/event/living-edge-2018

Bratislavská konference Living on the Edge se zaměřuje na český a slovenský mediální a marketingový trh a jejich fungování ovlivněné digitálem. Konference je určená pro média a marketéry, kteří se mohou těšit na představení změn a trendů, které aktuálně formují odvětví a poskytují tak inspiraci pro nadcházející období.

 

Marketing Live 2018

Kdy: 26.04.2018

Web: www.informslovakia.sk/sk/konferencia/marketing-live-2018

Porci inspirace přináší také konference Marketing Live 2018. Ve čtyřech tematických blocích budou v bratislavském hotelu Tatra účastníkům představeny efektivní strategie v komunikaci, příklady, jak při zvolených strategiích postupovat a vychytávky a tipy od zkušených marketérů.

Daily Web 2018

Kdy: 5.12.2018

Web: www.informslovakia.sk/sk/konferencia/daily-web-2018

Top trendy v tvorbě kvalitních, vyvážených a uživatelsky poutavých webů, jejich designu či vývoji. To bude obsahovat program konference Daily Web 2018. Mimo jiné se bude věnovat i tématům propagace webu, nových možností a trendů v online marketingu či zvyšovaní, měření a vyhodnocovaní návštěvnosti webu.

 

Letos uskutečněné slovenské konference, u nichž bychom si přáli, aby se konaly i v roce 2018

 

eCommerce Conference

Kdy: první polovina září

Web: konferencie.pp.sk/2017/ecommerce-conference-2017/
Tato slovenská konference je určena zejména pro zakladatele a provozovatele e-shopů hledající nové kontakty, zkušenosti a znalosti z trhu e-commerce. Dozvíte se také potřebné informace o tom, jak se vyhnout častým chybám v online světě a nesplynout tak s davem. To celé v nádherném prostředí Vysokých Tater.

 

Online Summit

Kdy: druhá polovina září

Web: konferencie.hnonline.sk/OS2017

Online Summit se každý rok věnuje nejdůležitějším trendům v online marketingu. Důraz je pak kladený na to, aby se internet stal efektivním nástrojem, jak o sobě dát zákazníkovi co nejvíc vědět, a stal se tak opravdu výhodným pro byznys. A to jak z pohledu content marketingu a social medias, tak i SEO či email marketingu.

 

Affiliate konference

Kdy: druhá polovina září

Web: www.affiliatekonferencia.sk

V Bratislavě bylo letos potřetí uspořádáno setkání affiliate specialistů a majitelů e-shopů na Slovensku. Pokud máte zájem o sdílení know-how z oblasti domácího i zahraničního affiliate marketingu, content marketingu či XML katalogů, zúčastněte se přednášek freelancerů a marketingových manažerů. Během večerního networkingu s nimi můžete diskutovat o aktuálních otázkách.

 

Myslíte, že se některý z těchto nápadů bude hodit? Vybírejte dobře. Ale také rychle - konference v první půlce roku se pomalu plní.

Přidat komentář