eCommerce konference 2018 aneb kde čerpat inspiraci v příštím roce /​část 2./

Lukáš Horák
21. 12. 2017
2 minuty čtení

Včera jsme vám představili seznam českých e‑commerce konferencí, které nás zajímají. Dnes navážeme výběrem inspirativních akcí na území našich slovenských sousedů.

Včera jsme vám představili seznam českých e‑commerce konferencí, které nás zajímají. Dnes navážeme výběrem inspirativních akcí na území našich slovenských sousedů.

Potvrzené konference pro rok 2018 na Slovensku

Living on the Edge 2018

Kdy: 19.4. 2018

Web: konferencie.hnonline.sk/event/living-edge-2018

Bratislavská konference Living on the Edge se zaměřuje na český a slovenský mediální a marketingový trh a jejich fungování ovlivněné digitálem. Konference je určená pro média a marketéry, kteří se mohou těšit na představení změn a trendů, které aktuálně formují odvětví a poskytují tak inspiraci pro nadcházející období.

Marketing Live 2018

Kdy: 26.04.2018

Web: www.informslovakia.sk/sk/konferencia/marketing-live-2018

Porci inspirace přináší také konference Marketing Live 2018. Ve čtyřech tematických blocích budou v bratislavském hotelu Tatra účastníkům představeny efektivní strategie v komunikaci, příklady, jak při zvolených strategiích postupovat a vychytávkytipy od zkušených marketérů.


Daily Web 2018

Kdy: 5.12.2018

Web: www.informslovakia.sk/sk/konferencia/daily-web-2018

Top trendy v tvorbě kvalitních, vyvážených a uživatelsky poutavých webů, jejich designu či vývoji. To bude obsahovat program konference Daily Web 2018. Mimo jiné se bude věnovat i tématům propagace webu, nových možností a trendů v online marketingu či zvyšovaní, měření a vyhodnocovaní návštěvnosti webu.

Letos uskutečněné slovenské konference, u nichž bychom si přáli, aby se konaly i v roce 2018

eCommerce Conference

Kdy: první polovina září

Web: konferencie.pp.sk/2017/ecommerce-conference-2017/
Tato slovenská konference je určena zejména pro zakladatele a provozovatele e‑shopů hledající nové kontakty, zkušenosti a znalosti z trhu e‑commerce. Dozvíte se také potřebné informace o tom, jak se vyhnout častým chybám v online světě a nesplynout tak s davem. To celé v nádherném prostředí Vysokých Tater.

Online Summit

Kdy: druhá polovina září

Web: konferencie.hnonline.sk/OS2017

Online Summit se každý rok věnuje nejdůležitějším trendům v online marketingu. Důraz je pak kladený na to, aby se internet stal efektivním nástrojem, jak o sobě dát zákazníkovi co nejvíc vědět, a stal se tak opravdu výhodným pro byznys. A to jak z pohledu content marketingu a social medias, tak i SEO či email marketingu.

Affiliate konference

Kdy: druhá polovina září

Web: www.affiliatekonferencia.sk

V Bratislavě bylo letos potřetí uspořádáno setkání affiliate specialistů a majitelů e‑shopů na Slovensku. Pokud máte zájem o sdílení know-how z oblasti domácího i zahraničního affiliate marketingu, content marketingu či XML katalogů, zúčastněte se přednášek freelancerů a marketingových manažerů. Během večerního networkingu s nimi můžete diskutovat o aktuálních otázkách.

Myslíte, že se některý z těchto nápadů bude hodit? Vybírejte dobře. Ale také rychle — konference v první půlce roku se pomalu plní.

Lukáš Horák

Lukáš se v Mergadu stará o většinu komunikace v češtině. Prostřednictvím blogu, e‑mailu a sociálních sítí pravidelně zásobuje čtenáře aktualitami z e‑commerce a novinkami a tipy z Mergada. Pokud zrovna není copywriterem, užívá si prosté věci jako badminton, výlety mezi utajené skvosty osmdesátkové hudby a plody moře podávané s červeným vínem.