Feed Image Editor si umí hrát s obrázky. Hrajte si taky!

Článek zveřejněn 18. 11. 2016
| 2 minuty čtení
Mezi ostatními aplikacemi v Mergado Store Feed Image Editor díky svému zaměření vyčnívá – snadno díky němu upravíte velikost nebo ke svým původním obrázkům přidáte informace o slevě, dárku nebo posledních kusech, které jsou skladem. A právě tyto informace, navíc podané vizuálně atraktivně, mohou být rozhodující pro vaše budoucí zákazníky – upřímně, kdo z nás někdy na hezký obrázek na Facebooku neklikl?  Pojďme se tedy podívat, co přesně tenhle benjamínek umí.
 

Změna velikosti 

Podstatný rozdíl, že? Správná velikost je k nezaplacení, ale kdo se má v těch pixelech pořádně vyznat… FIE to naštěstí bez problémů zvládá a vám tahle starost odpadá. 
 
 

Šablony

Kromě úpravy velikosti umí FIE i další kouzla – k obrázkům svého zboží můžete pomocí barevných šablon snadno přidávat doprovodné texty, které vám pomohou zvýšit účinnost reklamy. Jednotlivé šablony si navíc můžete uložit pro pozdější použití.
 
 

FIE a Mergado

Aplikace využívá ke svému fungování výběry produktů z Mergada – můžete tedy použít některý z již existujících výběrů nebo vytvořit nový na míru. V případě, že do vašeho výběru přibydou nové položky, úprava obrázků se aplikuje také na ně – nemusíte tedy při každé změně sortimentu kontrolovat a přidávat obrázky znovu. 
 
 

FIE vs FIE Express

Dorazili jste do Mergado Store a nemůžete si vybrat, jestli Feed Image Editor nebo Feed Image Editor eXpress. Ani s jedním neprohloupíte, verze eXpress ale neumožňuje přidávání textových a grafických doplňků, pomůže vám „jen“ s úpravou velikosti. Pro začátek tak může stačit, ale zrovna před Vánocemi bych tipovala, že se vám budou hodit i barevné pruhy se slevami nebo značky pro akční nabídku.
 

Jdu na to

Chcete to zkusit? Není nic jednoduššího – appka je na 10 dní zdarma, můžete se tedy svými upravenými obrázky pokochat bez závazků. Stačí v Mergadu aplikaci aktivovat nebo navštívit Mergado Store. Po deseti dnech přejdete do placeného režimu. Pro práci s FIE se vám budou hodit výběry, dopředu si tedy vytvořte v Mergadu potřebné skupiny produktů. A pak už si můžete začít hrát!
 

Rada na závěr

FIE nedoporučujeme používat pro úpravy obrázků na Heureku, Zboží.cz a další srovnávače, některé z nich je penalizují.
 
Chcete-li být v obraze o tom, co se kolem Feed Image Editoru děje, sledujte jeho Facebook, Twitter nebo fórum
Napsal / Kateřina Šmajzrová / 18. 11. 2016

Katka se panu Mergadovi stará o české texty, hlídá aby jim bylo rozumět a aby vás bavily. Taky točí videa a webináře pro ty, kdo jsou spíš na obrázky než na texty. Mimo to ráda chodí po horách a čte.

Témata: Aplikace

Přidat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Přidáním komentáře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.