Feed Image Editor je zase o něco lepší, vyzkoušejte!

Článek zveřejněn 07.09.2017

Nejen samotné Mergado přichází každou chvíli s novinkami, ale i aplikace stále zdokonalují svoje funkce a uživatelskou přívětivost. Jednou z oblíbených aplikací na úpravu obrázků produktů pro Facebook je Feed Image Editor, který jistě nemusím představovat. Pojďme se rovnou podívat na to, co je v něm nové. 

Nově můžete v aplikaci rotovat se samolepkami a nahranými obrázky a převracet je podle jejich obou os. Obrázek produktu se dá také nově posouvat uvnitř zvoleného formátu podle potřeby. Díky tomu snadno vytvoříte atraktivní banner, ve kterém nebude obrázek vycentrovaný na střed, ale vejde se k němu ještě text nebo další prvky. Zároveň ale pro opačné případy přibylo tlačítko vycentrovat a pokud je obrázek příliš velký, snadno ho oříznete. 

Změna nastala i u přednastavené velikosti formátu pro Facebook. Nově je to 1080 x 1080 px. Možná jste si také všimli, že změnou prošel i samotný formulář na vytváření šablony. Poslední uživatelsky příjemnou úpravou jsou vylepšení v chování fotoeditoru - při kliknutí na tvar přejdete do jeho editace. Editovaný obrázek se vám taky zvýrazní, abyste lépe viděli, jaké změny provádíte. 

Se změnou počasí přibyly v aplikaci také sady samolepek inspirovaném ročním obdobím. Teď v něm proto najdete podzimní i zimní sety. Mohlo by se zdát, že zima je ještě daleko, ale být připravený na vánoční sezónu se vyplatí!

Feed Image Editor se taky přes prázdniny naučil anglicky - pokud ho chcete vyzkoušet, stačí si v administraci Mergada přepnout jazyk na angličtinu (pro změnu je potřeba se odhlásit a znovu do Mergada přihlásit). 

Pokud byste měli nějaké nejasnosti nebo budete potřebovat pomoc, neváhejte napsat do fóra

Přidat komentář