FAVI

FAVI je specializovaný vyhledávač, který pokrývá segment nábytku a dekorací. Na jeho stránkách také najdete sekce pro koupelny, kuchyně, sanitu či hobby. V roce 2020 spolupracoval s více než 600 obchody a jeho nabídku denně navštíví až 100 000 uživatelů.

Jak vám s inzercí na FAVI pomůže Mergado?

Mergado je feed marketingový nástroj, jehož pomocí dokážete hromadně a automatizovaně nastavovat inzerci pro řadu velkých zbožových srovnávačů, včetně FAVI.

  • Mergado podporuje všech 6 FAVI formátů.
  • Pro všechny domény nabízíme Audit feedunašeptáváme automaticky strom kategorií.
  • Používáte či pro inzerci na FAVI chcete používat některé e‑shopové platformy? Propojte je pohodlně s Mergadem pomocí Mergado Packu.
  • Obrázky, které jsou na FAVI stěžejní, hromadně upravíte v appce Feed Image Editor.

Kde můžete s FAVI inzerovat?

Kromě České republiky a Slovenska FAVI funguje v Polsku, Rumunsku, Maďarsku, Chorvatsku, Itálii, Švédsku a Velké Británii. Nabízí také mobilní appku pro Android i iOS.

🇨🇿 FAVI.cz 🇭🇺 FAVI.hu 🇷🇴 FAVI.ro
🇸🇰 FAVI.sk 🇵🇱 FAVI.pl 🇭🇷 FAVI.hr
🇮🇹 FAVI.it 🇸🇪 FAVI.se 🇬🇧 FAVI.co.uk

Jak inzerovat na FAVI?

1

KDO MŮŽE INZEROVAT NA FAVI

Jakýkoliv obchodník, jehož e‑shop nabízí vhodné zboží. Na FAVI platíte za proklik ze zbožáku na váš e‑shop. Cena za proklik se liší podle toho, v jaké kategorii prodáváte a podle zařízení, ze kterého se zákazníci na váš e‑shop prokliknou. Minimální cena za kliknutí je 1,10 Kč.

2

JAKÁ JE SPECIFIKACE FEEDU PRO FAVI

FAVI vlastní specifikaci feedu nemá. Akceptuje v podstatě libovolnou specifikaci feedu jiných zbožových srovnávačů, např. Google product feed, Heureka, Zboží.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

3

JAKÉ FORMÁTY FEEDU FAVI PŘIJÍMÁ

Zdrojem dat jsou tradiční importy XML. Mohou být ve formátu např. Google product feed, Heureka, Zbozi.cz, Ceneo.pl, Compari.ro, Árukereső.hu.

4

JAKÝM ZPŮSOBEM POSÍLAT PRODUKTOVÝ FEED DO FAVI

Soubor by měl být uložen na URL adrese, odkud si jej FAVI bude stahovat.

Odborné články o inzerci na FAVI