MergadoFest

Na podzim Mergado již podruhé chystá konferenci pod názvem MergadoFest.

Letošním hlavním tématem bude expanze do zahraničí. Zváni jsou všichni, kdo se chtějí dozvědět novinky a trendy z oboru a sdílet s ostatními svoje postřehy a tipy.

Kdy a kde?

Zapište si do kalendáře: 20. 9. 2018 v Brně od 9:00 do 16:30. Připravené budou tři hlavní přednášky, na které se není potřeba registrovat. V pauzách mezi těmito přednáškami budou připravené workshopy a malé přednášky s omezenou kapacitou, na které se už bude třeba přihlásit. Bude jich 9 a některé se i zopakují. V pauze mezi velkými přednáškami tedy poběží cca 4 workshopy/přednášky zároveň.

Tak jako minulý rok se budou hlavní přednášky odehrávat v klubu Mersey, se kterým Mergado sousedí. Malé workshopy a přednášky budou v našich kancelářích, které na tuto událost přizpůsobíme.

Co?

Čekají vás přednášky a workshopy o expanzi, Mergadu, PPCčkách, biddingu a dalších oblastech online marketingu. Pokud bude zájem, připravíme i neformální program po skončení festu. Co to bude, je zatím překvapení. V každém případě bude vedle přednášek a workshopů taky dost času na povídání a setkávání u kafe či čaje. Prostě chystáme příjemný den před náročným předvánočním obdobím, kde můžete načerpat energii, nové nápady i kontakty.

>> REGISTRACE << 

Co s sebou?

Bude se hodit notebook, abyste si mohli různá nastavení sami naklikat a případně něco na poznámky. 

Za kolik?

Zadarmo. Chceme se potkávat a vyměňovat zkušenosti. Na událost je pouze třeba se registrovat a ulovit si místo na workshopu.

Další informace

MergadoFest 2018 přinese tipy na expanzi

Prednášky/Workshopy

Máte úspěšný shop a vidíte díru na zahraničním trhu? Jen do toho, expandujte! A nebo si raději zajděte na mou přednášku, kde vám řeknu o nejčastějších chybách a problémech, které české e-shopaře často zaskočí. Vše o Polsku, Maďarsku, Rumunsku a Německu i s prostorem na diskusi a vaše dotazy.

Pre spustenie PPC kampaní a inzercie na cenových porovnávačoch kdekoľvek na svete vám postačí kvalitný XML feed a chuť objavovať miestne zvyky. Kedy by ste mali začať s jeho prípravou? Na čo by ste si mali dať za hranicami pozor? Pre všetkých dobrodruhov poodhalíme tipy a triky pri práci s Mergadom, ktoré používame my v Unikum.

Z mé přednášky se dozvíte, na jaké zbožové srovnávače můžete s Mergadem exportovat zboží, kdo vám s expanzí na zahraniční trhy pomůže (ať jde o marketing, logistiku nebo e-shopovou platformu), kde se dozvíte tipy a načerpáte inspiraci týkající se zahraniční expanze, jaké aplikace z Mergado Store využijete pro zahraničí.

Zapnuli jste si Bidding Fox. Jenže co teď? Je potřeba nastavit první strategii. A já vám povím jak – nebojte se, není to nic složitého. A navíc: tímle to zdaleka nekončí. Co dělat po nastavení strategie a jak dál využít Bidding Fox, vám ukážu na praktických příkladech.

Účastníky workshopu naučím jak si vytvořit první dashboard v tomto reportovacím nástroji, napojit produkty od Google (AdWords, Analytics, Search Console) i produkty jiných inzertních platforem (Facebook, Sklik, zbožové srovnávače apod.). Ukážeme si, jaké typy grafů je vhodné použít v různých situacích, zkusíme si vytvářit vlastní proměnnou (např. PNO) a naťukneme možnosti spojení více datových zdrojů.

Chcete vědět, kam se ztrácejí peníze z marketingu? Proč ti lidi prostě nenakoupí? Na e-shopu je špatně to, co vy nevidíte. Najměte si specialistu. Nebo si to prostě otestujte sami. Zas tak těžké to není.

Expanzia e-shopu sa stala za posledné roky nielen buzzwordom, ale skutočnou výzvou pre české e-shopy. Kde sa oplatí expandovať a kde nie? Čo obnáša expanzia z finančného, časového, právneho hľadiska? Akým chybám sa vyvarovať, ktoré nástroje využívať? Praktický workshop/prednáška, ktorá zhrnie a zrozumiteľne vysvetlí základné nuansy expanzie.

Na workshopu se podiváme, co vše je potřeba zajistit než na novém trhu začnu a jak jsou tyto úkony náročné. Zjistíte, na co je dobré nezapomenout ať už pohledu analytiky, feedů, překladů, nebo technického řešení.

Mergado je aplikace, která vám pomůže optimalizovat inzerci na vyhledávačích zboží. Mergado je ale i platforma, která obsahuje několik dalších šikovných aplikací. Chcete z něj dostat maximum a využít ho naplno? Na workshopu se dozvíte, co vám nabízí a co která aplikace dokáže. A dozvíte se i to, jak se dá taková aplikace pro Mergado vytvořit.

Máte export, který je ve složitém stavu a vy ho potřebujete dostat na Heureku či jiný vyhledávač zboží? Mergado má Custom formát, který vám pomůže zkrotit jakýkoliv feed. Na workshopu si ukážeme, jak jednoduše vytvoříte vlastní formát.

Podíváme se na nejčastější využití Mergada při správě inzerce v systémech Adwords a Sklik. Součástí jsou především praktické tipy.

Máte eshop, s kterým byste chtěli prorazit na Glami? Poradím vám jak na to - jak připravit feed, nastavit bidding, jaké možnosti Glami nabízí a na co si dát pozor.

Přihláška

>> REGISTRACE << 

Zeptej se!

Máte otázky k MergadoFestu? Mrkněte do fóra, jestli už je někdo neřeší tam, nebo napište na mergado@mergado.cz. Aktuální informace budeme zveřejňovat taky na FB události.

Pokud byste chtěli návštěvu MergadoFestu spojit s některým z našich školení, zde najdete jejich přehled.