Naučte se inzerovat vaše produkty na Heurece a Zboží.cz

S téměř 20 miliony návštěv za měsíc, bychom v České republice skoro nenašli internetového uživatele, který by nenavštívil Heureku za účelem porovnat ceny produktů. Jak ale inzerovat efektivně a být vidět mezi tak velkým množstvím konkurence? Pokud jste v e-commerce nováčkem nebo jen chcete zvýšit tržby vašeho e-shopu, jste na správném místě. Na naší přednášce naleznete odpovědi na to, jak dostat co nejvíce z populárních vyhledávačů zboží Heureky a Zboží.cz.

  Co se na školení dozvíte

  • Jaké možnosti inzerce poskytují vyhledávače zboží.
  • Popis rozdílů free vs. placený režim.
  • Jak na dobrou spárovanost produktů.
  • Na co se zaměřit při první optimalizaci.
  • Jak se odlišit od ostatních nabídek.
  • Jak k optimalizaci využít Mergado - párování, doprava, parametry…

  Cena workshopu

  Workshop je zdarma. Podmínkou není účet v Mergadu.

  Proč se ke školení přihlásit

  Školení je určeno pro marketingové specialisty, majitele e-shopů či jejich pracovníky, kteří se chtějí naučit, jak se vyhnout častým chybám a chtějí inzerovat efektivně. Na školení probereme základní praktické informace, které je dobré znát pro úspěšný vstup na dva cenové srovnávače Heureku a Zboží.cz. Naučíte se také, jak část těchto informací uvést přímo do praxe pomocí Mergada.

  Díky tomuto školení budete mít dobrý základ a přehled o tom, čemu se na začátku práce se srovnávači zboží věnovat a čím dál pokračovat.

  Školení je dobré absolvovat, i pokud se chystáte na workshopy:

  Školitel

  Jiří Guňka

  Jirka má 9 letou praxi ze světa e-commerce. Nejprve působil jako konzultant v marketingové agentuře BESTETO. Je odborníkem na bidding, který školí v rámci Mergado Academy. Kromě školení pracuje na rozvoji produktů firmy Bidding Fox a Feed Image Editor.

  Registrace zdarma

  Datum
  Pořadatel
  Název školení
  Stav
  Místo
  Datum
  13.07.2022
  Pořadatel
  Mergado
  Název školení
  Naučte se inzerovat vaše produkty na Heurece a Zboží.cz
  Stav
  Volno
  Místo
  online
  .