Nová aplikace pro Mergado - přísný hlídač Crediteam

Crediteam tedy bude hlavně pomocníkem těch, kdo spravují více e-shopů (třeba marketingové agentury), které už teď nemusí mnohokrát kliknout na jednotlivé shopy (a přitom zapomenout, na který z nich už klikli), aby ohlídali výši kreditu na jednotlivých srovnávačích. 
 
S tím se pojí jedna zajímavá novinka - aplikace je první v Mergado Store, která je registrována přímo na uživatele (většinou se aplikace vztahují k e-shopům nebo exportům).
 

Jak Crediteam vypadá?

O tom, že se finanční prostředky blíží nule, vás kromě číslovky upozorní i barva, která potenciální problémy signalizuje. 
 
 
Po kliknutí do Podrobného přehledu uvidíte nejen aktuální částku, ale také odhad doby, která zbývá do dočerpání kreditu. Odhady staví aplikace na průměrných výdajích za den a týden, které vidíte v dalších polích přehledu. 
 
 
O ubývajícím kreditu vám dá aplikace vědět pomocí notifikací v Mergadu (do budoucna plánujeme i souhrnný e-mail za sledované e-shopy). 
 
Crediteam je zatím benjamínek v naší nabídce a očekáváme, že do budoucna poroste a zesílí - bude toho umět víc. Nové funkce tu tedy budou co nevidět a dáme vám o nich vědět.
 
Podrobné info i přístup k zapnutí aplikace najdete přímo v Mergado Store
 

Přidat komentář